Wpis z mikrobloga

Multikino zawyża objętość kartoników w których sprzedaje popcorn a co za tym idzie również i ilość tego popcornu.
Zakupiłem dziś popcorn duży (4.2l) za sporą ilość $$ ale już po samym podaniu nie pasowała mi wielkość pudełka.
Z zapytaniem zwróciłem się do sprzedawcy to ten na odwrocie pudełka wskazał mi wielkość i zapewniał mnie że jest wszystko w porządku a nie jest.
Zmierzyłem wymiary pudełka. Pudełko jest to ścięty ostrosłup o wymiarach 16cm x 9cm x 22cm (szerokość górnej podstawy, szerokość dolnej i długość boku) i po obliczeniach wychodzi ~ 3,5l co jest ewidentną kpiną z klienta.

#afera #multikino #oszukujo
mechatronics - Multikino zawyża objętość kartoników w których sprzedaje popcorn a co ...

źródło: comment_b8EOdR3uPCwlHUgsW5uz3kYtzFqxs22o.jpg

Pobierz
  • 228
  • Odpowiedz
Przychodzisz do kina z dzieciakiem, płacisz 50zł za bilety + drugie 50 za jedzenie. Przerabiałem to w ostatni weekend. Oczy bolą od tych cen.
  • Odpowiedz
@mechatronics:
@eturbo: lepiej kupic vouchery za 15-20zl na allegro sa praktycznie caly rok a po 2minutach kod jest na mailu. Mozna tez kupic chociaz sobie cinema unlimited za 50zl miesiecznie i ogladac bez limitow. Popcorn z kolei drozszy niz zloto, wiec kupowanie w kinie to wyrzucanie pieniedzy. Lepiej kupic cos w macu(chocby z kodow/bonifikarta z allegro) i wlozyc do innej torebki/plecaka przechodzac przez bramke biletera.
  • Odpowiedz
@Ranger ale wiesz, że najwidoczniej dobrze trafiłeś z tą kawą w CC? Bo teoretycznie tam też mają ujęte w regulaminie o zakazie wnoszenia produktów kupionych poza kinem i to nie jest wymysł pracowników na bramkach :)


@sweet_sensations: każdego miesiąca bywam kilka razu w dwóch różnych CC (również IMAX się zdarza) i prawie zawsze mam kawę "z zewnątrz" - nigdy nawet krzywo na mnie nikt z obsługi w CC nie spojrzał ;)
  • Odpowiedz
A to nie jest tak, że według ich zdania problem rozwiązuje nałożenie popcornu "z górką"? Dalej ma się to słabo do brakującego 0,7l, ale "górki" nie da się tak łatwo zmierzyć...
  • Odpowiedz