Wpis z mikrobloga

@BajerOp: No miesiac mi zostal i #!$%@? ale sesja sie zaczyna a tutaj #!$%@? mozna dostac. Wiesz, siedzenie do rana, ciagle "buczenie" muzyki ehh
Jeeszcze sa mlodsi 3 lata i jakis gownokierunek studiuja. Boje sie, ze sie naprawde #!$%@? i cos sie stanie...
  • Odpowiedz
@TheThisMan: Ja mieszkałem z ludźmi, których znałem od 5 lat i wytrzymałem 3 miesiące wspólnego mieszkania bo m.in. darcie japy po nocach przy #csgo, sikanie do zlewu bo "płaci to może" i totalny brak higieny osobistej, który było czuć nawet za drzwiami na zewnątrz od klatki.
  • Odpowiedz
@Philosohero: @GRBAS: wlasnie o tym mowie. Typ do 5 rano drze jape walki #!$%@? w biurko bo #!$%@? przegrywa. A kuchnia - wc i trzaskanie drzwi to juz standard. Jak sie nie uspokoi to robie zadyme z mlynem i #!$%@?. Zreszta i tak wlascicielowi powiem, ze jak mu zalezy na dobrych stosunkach przyszlych lokatorow to zeby ich #!$%@?
  • Odpowiedz
@GRBAS: Trudno żeby nie miał #!$%@?. To nie jest wasza mama, żeby pilnowała czy się dzieci nie kłócą. Sam wynajmuję studentom mieszkanie. Pewnego razu zadzwonił sąsiad i powiedział, że była impreza do późna i hałasy i czy ja z nimi porozmawiam czy ona ma to zrobić. Uznałem, że nie będę się wtrącał, bo to nie jest mój problem jak raz na jakiś czas zrobią małe melo. Mnie interesuje żeby spływała kasa
  • Odpowiedz