Wpis z mikrobloga

0 zł, mój się nie #!$%@?


@marcypan: to nie to, z części kupiłem tylko dwie linki przerzutki za 6 zł.

pompka, okulary, kurtka, pokrowce przeciwdeszczowe na buty, ass saver, silikonowy uchwyt na kierę, bo konkretnie przeceniony był...
@Kudos Zaszalałeś z tymi trzema paczkami. Do mnie przyszła tylko jedna ale karbonowa...więc nie będę się przyznawał za ile bo jeszcze ktoś zobaczy kto nie powinien ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czekam w napięciu na wycenę z serwisu:) O wydatkach na ciuchy i akcesoria staram się zapomnieć od razu po zrobieniu przelewu;)


@rdza: ja zwykle wydaję 100-150 zł na miesiąc i sumienie siedzi cicho. teraz poszło 400 zł i nie chcę sumować wszystkich wydatków od zakupu roweru, bo by wyszło, że goły, ale wesoły mógłbym jeździć za to na rowerze za 5000 zł...
a w perspektywie zima. trenażer (nawet smart pod zwifta)
ja zwykle wydaję 100-150 zł na miesiąc


@Kudos: Błogosławieni oszczędni;) Zwykła koszulka to już stówa;)

a w perspektywie zima. (...) długie spodnie, kurtka z porządną membraną, komin, czapka, kominiarka, okularo-gogle, rękawiczki, opony z kolcami(?)


Ostatnią (i moją pierwszą) zimę przejeździłam właściwie całą w bluzie technicznej i czasem w softshellu i tak naprawdę marzły mi tylko (czasem dramatycznie) dłonie.

wszystko pod #festive500, żeby nie było wymówki, że za zimno lub za
Błogosławieni oszczędni;) Zwykła koszulka to już stówa;)


@rdza: tu nie oszczędzam. swoją podstawową udało mi się kupić za 150 PLN przy sklepowej cenie $150, ale gdybym musiał dać 200, to też bym dał.

Ostatnią (i moją pierwszą) zimę przejeździłam właściwie całą w bluzie technicznej i czasem w softshellu i tak naprawdę marzły mi tylko (czasem dramatycznie) dłonie.


Warszawa, tak? u mnie zimy są zimniejsze. ;)

To będzie Twoje pierwsze?:)


yup. samo