Wpis z mikrobloga

A czy ja napisałem, że za PiSu były lepsze posiedzenia i lepiej je wspominam?

@willyfog: Napisałeś że jest teraz komedia, bez żadnego argumentu. Porównanie chociażby w zakresie przekazywania informacji o tym co się będzie działo w Sejmie to Hołownia>Witek, dostęp do informacji przez media Hołownia>Witek, kultura wypowiedzi wraz z wicemarszałkami Hołownia>Witek, wymaganie i pilnowanie kultury wypowiedzi od posłów Hołownia>Witek, zainteresowanie pracami Sejmu Hołownia>Witek. Jeszcze nikt nie wszedł "bez trybu" z hasłami
zgadzam się, ale to akurat nie było trudne przebić #!$%@?ętą Witek XD


@willyfog: Nie chodzi o to czy była #!$%@?ęta bo Witek to ogarnięta osoba tylko musiała grać to co on niej wymagano bo marszałkowanie kiedyś musiało się skończyć. Gdyby poszła tam jako niezależna to na pewno zrobiłaby wiele dobrego jakby przyjęła postawę urzędnika państwowego a nie polityka.
Czy wraz z powołaniem nowego rządu, skończy się standup marszałka? Czy będziemy mielić komedie przez dwa lata? Rozumiem, że to w jakiś sposób bawi, ale to ma być poważna instytucja, a nie prywatny folwark. Tak tak szmatecki itp.


@willyfog: Przecież Hołownia odpowiada konkretnie i merytorycznie wszystkim osobom, które wdają się w konkretną i merytoryczną dyskusję.

A jak jakieś zwierzę chce szczuć, stawiać pytania z tezą, to Hołownia kulturalnie (ale faktycznie z
@willyfog sejm nigdy nie będzie poważny, niezależnie od stylu prowadzenia obrad przez marszałka (chociaż ja nie mam się do czego przyczepić) póki sala w momencie prowadzenia obrad potrafi wyglądać tak. Mamy dopiero grudzień, a ci już znudzeni do porzygu, nie są na swoich stanowiskach w pracy. Rozumiem, że równolegle trwają prace chyba 4 komisji, ale to nie tłumaczy absencji na oko jakoś 90% posłów.
Merdarion_PL - @willyfog sejm nigdy nie będzie poważny, niezależnie od stylu prowadze...

źródło: temp_file1112530572461991111

Pobierz