Wpis z mikrobloga

#rozdajo Szukam osoby z nadwagą 10-40 kg, która ma motywację by to zrzucić i pomogę jej zupełnie za darmo w ramach #fortheworldtrenuje warunki: zaplusuj ten wpis i napisz (jak chcesz) w komentarzu dlaczego ci pomóc, po wybraniu przeze mnie trzeba będzie wrzucić zdjęcie sylwetki teraz i na koniec metamorfozy za kilka miesięcy (zależy od nadwagi) CEL PŁASKI BRZUCH/KALORYFER ZARÓWNO U KOBIETY, JAK I FACETA :)
EFEKT ZALEŻY OD PODEJŚCIA OSOBY ALE JAK KTOŚ NIE BĘDZIE PRZYCINAŁ TO BĘDZIE SUPER
#mikrokoksy #dieta
f.....d - #ROZDAJO Szukam osoby z nadwagą 10-40 kg, która ma motywację by to zrzucić ...

źródło: comment_Sa2DQgt7TFSqeXmU2hyLRlsL7ILJ2rvD.jpg

Pobierz
  • 242
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fortheworld: 185cm/90kg - trzeba pomóc z motywacją, po 2 letnim przestoju od siłowni z powodu kontuzji barku. Jakaś tam wiedza jest, ale przydałyby się mądre rady ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Mięśnie i tłuszcz - caluśki tłuszcz ulokowany w nogach - w cyckach już nic mi nie zostało, u góry wystają mi żebra, kości, twarz mam wychudzoną. Masakra


@ateibok: Bardzo dziwne. U człowieka tłuszcz zwykle rozłożony jest prawie równomiernie po całym ciele. Przebadałaś się dokładnie czy nie jest to u Ciebie związane z jakimś stanem chorobowym?
  • Odpowiedz
@GoSiulKa: Hormony itp. mam w normie, moja siostra ma podobny rozkład ciała. Kiedy byłam duuuużo grubsza, to układ tłuszczu prezentował się identycznie - w miarę ludzka góra i monstrualny dół. Teraz musiałabym chyba wyschnąć na wiór, by zejść z tych nóg. Idę w poniedziałek na liposukcję ultradźwiękową (czy coś takiego), bo już nie daję rady z tą sylwetką
  • Odpowiedz