Wpis z mikrobloga

#rozdajo Szukam osoby z nadwagą 10-40 kg, która ma motywację by to zrzucić i pomogę jej zupełnie za darmo w ramach #fortheworldtrenuje warunki: zaplusuj ten wpis i napisz (jak chcesz) w komentarzu dlaczego ci pomóc, po wybraniu przeze mnie trzeba będzie wrzucić zdjęcie sylwetki teraz i na koniec metamorfozy za kilka miesięcy (zależy od nadwagi) CEL PŁASKI BRZUCH/KALORYFER ZARÓWNO U KOBIETY, JAK I FACETA :)
EFEKT ZALEŻY OD PODEJŚCIA OSOBY ALE JAK KTOŚ NIE BĘDZIE PRZYCINAŁ TO BĘDZIE SUPER
#mikrokoksy #dieta
f.....d - #ROZDAJO Szukam osoby z nadwagą 10-40 kg, która ma motywację by to zrzucić ...

źródło: comment_Sa2DQgt7TFSqeXmU2hyLRlsL7ILJ2rvD.jpg

Pobierz
  • 242
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fortheworld 185 cm, 101 kg. Znajdę czas i chęci, żeby pomachać sztangą, ale za cholerę nie chce mi się bawić w układanie diety. Także jeśli chcesz się podjąć to jestem chętny na współpracę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@fortheworld Mam 170 cm wzrostu ale przez 91kg nie potrafię zrobić fikołka. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zrzuciłem ponad 10 kg ale od kilku miesięcy waga stoi i ciężko mi popchnąć to dalej.
  • Odpowiedz
@fortheworld: skinny fat here, zawsze było dobrze, na początku studiów sie zepsuło, walczę z tym ale przegrywam, nie umiem. Przestałem praktycznie wychodzić z domu, chodzę tylko w pare rozmiarów za dużych ubraniach, żeby to zatuszować, dostałem paranoi ze ktoś zauważa mój odstający brzuch i się naśmiewa za moimi plecami. Wątpię ze mnie wylosujesz, ale i tak fajnie było to w końcu z siebie wyrzucić.
  • Odpowiedz
caluśki tłuszcz ulokowany w nogach.


@ateibok: Jesteś pewna, że to tłuszcz?
Niektóre różowe mają po prostu umięśnione nogi i prawie nic nie da się z tym zrobić niestety.
Genetycznie taka budowa ciała.
  • Odpowiedz
@fortheworld: zawsze jakąś nadwagę miałam; wzięłam się za siebie i schudłam do normalnego bmi (z 95 na 70kg/170cm). Urodziłam dziecko, problemy z jej zdrowiem nie pozwoliły mi myśleć o sobie, no i waga wróciła z nawiązką- ważę około 110kg. Teraz wszystko się układa i jestem chętna abyś mnie poprowadził :)
  • Odpowiedz
@fortheworld: mam 130 miałem 139 2 miesiące temu , trochę podnoszę , trochę biegam , masz jakiś sposób jak gubić kilogramy żeby tyle skóry nie zostawało , 2 lata po operacji przepukliny , zero wysiłku , teraz wracam do normalności zwykle utrzymywałem 110 przy 187 wzrostu , bez jakiś nadmiaru skóry i większego brzucha , po tej przerwie cycki jak u nastolatki
  • Odpowiedz