Wpis z mikrobloga

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Terroryzm

Jak tak się zastanowić to najbardziej podatną grupą na zamachy są prawacy.
Zawsze po każdym zamachu sieją panikę, wyśmiewają osoby okazujące wsparcie, wrzucają te swoje głupie obrazki i robią ogólna szydere. Dzielą oni społeczeństwo w chwilach, w których powinno się zarzucić różnice zdań i wspierać się wzajemnie. Ludzie chcą pokazać, że sie nie boją, że terroryści nie będą zmieniać ich stylu życia, co wtedy robi prawak? Sra pod siebie i realizuje cele terrorystów pod tytułem "zastraszenie i dzielenie społeczeństwa". Ale przynajmniej mu się wydaje, że jest górą nad lewactwem i może sobie powiedzieć "a nie mówiłem?".

#zamach #4konserwy #neuropa
  • 74
Aha, jak ktoś uważa, że ten fragment

sieją panikę, wyśmiewają osoby okazujące wsparcie, wrzucają te swoje głupie obrazki i robią ogólna szydere.


jest wyolbrzymianiem, zmyślaniem to zapraszam pod tag #zamach
@lewa_reka_sorosa: to są/były tylko działania oczywiste. Mówię tu o bardziej radykalnych sposobach na walkę z terroryzmem. Uszczelnienie granic, ograniczenie migracji, dokładniejsze kontrole itd...
@Niss: jakoś nie widać efektów. Argument taki, że prawacy krzyżują te plany walki po cichu zupełnie są bez sensu.
@Niss: jakie mam okazywać wsparcie krajowi ktory po II wś olał nasz dywizjon 303 nie zaprosił nas na celebracje wygrania tejże wojny i oddał nas pod ruski komunizm?

"Dzielą oni społeczeństwo w chwilach w których powinno sie zarzucić różnice zdań i wspierać sie wzajemnie"
Co mam listy kondolencyjne wysyłać tym ludziom? Jestem wierzący, pomodliłem sie za nich i tylko tyle mogę zrobić. Poza tym celem konserwatyzmu jest niedopuszczenie zeby żaden wąż
@Ingvarr100th: a ja widzę te efekty. Myślisz, że terroryzm to tylko zamachy, a walka z terroryzmem to tylko zabijanie terrorystów w akcji? No to powiem Ci, że nie. Działania antyterrorystyczne polegają także na zapobieganiu zamachom, zalicza się do tego:
- przeciwdziałanie radykalizacji
- rozbijanie grup handlujących bronią
- utrudnianie finansowania grup terrorystycznych
I wiele innych.

Ale w sumie po co ja to pisze, nie po to dałem na początku link do
@Ingvarr100th: a mi się wydaje, że w tych działaniach, które wymieniłeś efekty mogą, a raczej na pewno byłby mierne. Nie wszyscy imigranci są terrorystami tak ja to się niektórym wydaje, terroryści wśród nich to margines marginesu. Straci się za dużo czasu i środków na kontrole wszystkich, a w tym czasie radykalizować mogą się ci co mieszkają w danym kraju już od kilku lat. Bo przypominam, że zamachy nie są niczym nowym,