Wpis z mikrobloga

Posiadam już 83 zdjęcia – niby dużo, ale przypominam, że jutro mija termin wysyłania zdjęć a brakuje ich jeszcze trochę ponad 100 więc prosiłabym Wszystkich którzy posiadają już list o przesłanie mi zdjęcia jeszcze dziś – ułatwiłoby mi to pracę bo jutro podejrzewam dostanę tych zdjęć sporo :)

Prosiłabym też również WSZYSTKICH (nawet tych, którzy mi to wcześniej już pisali, ale także tych, którzy na co dzień się nie udzielają na wykopie – klikacie na moim wpisie „odpowiedź”) o potwierdzenie tego,ŻE LIST WYSŁALIŚCIE I CZY LIST DOSTALIŚCIE czy nadal czekacie – będzie to informacja dla mnie, że list wysłaliście, i dla innych użytkowników, że listy które wysłali dotarły :) Tak więc proszę (bardzo bardzo bardzo, zwłaszcza tych, którzy rzadko się udzielają) o potwierdzenie!

Przypominam też, że mail ze zdjęciem powinien zawierać jedno zdjęcie zawartości koperty, w temacie powinno pisać List od … do … (to samo w treści e-maila).

Znalezisko podsumowujące będzie zawierało podsumowanie, galerię zdjęć, ewentualnie sugestie od Was oraz informacje odnośnie trzeciej edycji (która prawdopodobnie będzie edycją pocztówkową odbywającą się podczas wakacji). Dodam je za około tydzień, gdzieś po weekendzie zaraz :) Jeśli do tej pory nie dotrą do mnie zdjęcia, tylko np przyjdą kilka dni po dodaniu znaleziska, to będą one pokazane przy okazji organizacji edycji wakacyjnej :)

Jeśli listy do Was nie dotrą - no cóż, nie jest to moja wina bo nie ja odpowiadam za to czy ktoś wyśle czy nie, ale będę się starała jak mogę skontaktować z osobami, od których listy nie doszły - a gdy zostanie ujawniona lista kto do kogo pisał - sami będziecie mogli ich spytać czemu listu nie ma :)

#wykopoczta

@Infantor: możesz wołać :)

@Destr0 @Maxia @Shaki @MaLix @NuGuns @Thanathos @Niemand @BladaDupa @Merqn @czeslavo @Sajo @Arek2991 @stekelenburg @Bukal260 @Krzysiek1203_88 @mateuszo @ManTaQue @rybisiu @Gregfield
  • 187