Wpis z mikrobloga

chodzi o równomierny rozkład masy


@b2_spirit: System do tej pory sobie jakoś z tym radził, wysoce wątpliwe, żeby nowsza wersja była pod tym względem gorsza.

@arkagham: Czasem dyszka, czasem 50 zł od osoby w jedną stronę, zależnie jak lecisz. Jeśli jest "promocja do 50%" to wiadomo że większość jest mniej przeceniona - dokładnie tak samo jest tu z "miejsce już od 4 euro".
to daj odpór tym zmianomi przestań latać.


@adgebworthy: Czyli jako klient muszę bez gadania i od razu zgadzać się na warunki? Oczywiście że nie - niezadowolenie klientów już wielokrotnie wpłynęło na decyzje firm dotyczące produktów i usług, klient jak najbardziej ma prawo wyrażać niezadowolenie.
do i tak mega tanich biletów.


@arkagham: W ogóle ta kwestia - mam nieszczęście latać do Lublina, ostatnio kupując bilety na sierpień nie znalazłem połączenia z Londynu poniżej 300 funtów. Bilety lotnicze z UK były w kwietniu droższe o ponad 18% niż w marcu. Generalnie są tanie loty do wielu miejsc, ale do Lublina wyraźnie rzadziej niż do takiego np. Gdańska (przynajmniej z tego co porównuję) ( ͡° ʖ̯
@pawelczixd: Ale rozrzucania po samolocie jeszcze bardzo niedawno w tym modelu nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie czytałem w wywiadzie z O'Learym że znacząco poprawiły im się zyski kiedy zaczęli traktować lepiej pasażerów - tym bardziej dziwi mnie powrót do polityki, która, jak widać, działa mocno podrażniająco na klientów.
@BlackTabby: Jeśli lecisz z dzieckiem poniżej 12 roku życia musisz wykupić miejsce dla conajmniej jednego dorosłego:

Z początkiem października 2016 dla dorosłych podróżujących z dziećmi poniżej 12 roku życia (wyłączając niemowlęta) rezerwacja miejsca będzie obowiązkowa dla przynajmniej jednego dorosłego, aby dziecko w rezerwacji otrzymało miejsce bezpłatnie. Na jednego dorosłego darmowe miejsca może otrzymać maksymalnie czwórka dzieci. Nie będzie obowiązkiem aby inni dorośli lub nastolatkowie z rezerwacji zakupowali miejsca, aczkolwiek jeżeli sobie