Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Praca w małomiasteczkowej Polsce B to jest dramat. Ludzie pracują za 1450 zł netto na 2-3 zmiany, nawet nie pracują a wręcz #!$%@?ą z umowami na miesiąc albo 3 miesiące, ale w sumie nie to jest najgorsze. Najgorsza jest atmosfera - ludzie podpieprzają się nawzajem do kierowników, toczą między sobą jakieś chore gierki, intrygi xD Coś ci się nie spodoba i to okażesz - jesteś na celowniku Ludzie się boją nawet zgłosić coś do kierownika, bo zaraz dostaną opierdziel. Gdy przechodzi to każdy się boi jakby przechodził Stalin xD Gdy jesteś na wyższym stanowisku i zarabiasz szalone 2500 netto to jesteś PANEM dla tych ludzi xD Otaguję większe miasta dla atencji.

Generalnie toksyczność level 1000.

#praca #polska #coolstory #warszawa #wroclaw #gdansk #poznan #krakow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 56
@AnonimoweMirkoWyznania: w świętokrzyskim bezrobocie w #!$%@?, ciocia pracowała w piekarni, bo było we wsi obok, praca nie jakaś super wymagająca, no ale #!$%@?, tyrasz same nocki i mi ona opowiadała że starzy pracownicy to dnia wolnego od lat nie brali. Bo takie chore przekonanie, że będzie się już na celowniku. Wolą #!$%@?ć i wolne odebrać w tych paru złotych. Na szczęście męża ma mądrzejszego, który już od x lat pracuje w
Nic tylko otwierac tam biznes ;) ludzie juz przyzwyczajeni do gownopieniedzy to pewnie za 100zl wiecej raz dwa by sie kadre zebralo ;)


@wiewior_s: polecam otwieranie firmy w małomiasteczkowej Polsce, klienci w 90% przypadków szukają towaru najlepiej za 1/3 ceny rynkowej (przy takich zarobkach to jednak się nie dziwię) i to najlepiej rozłożoną na 30 rat.

a na końcu i tak usłyszysz, że "a w bryko marsze to podobne widziałem za
PonadgabarytowaHostessa: najgorsze jest to że janusze nawet do Polski B potrafią ściągnąć Ukraińców aby tylko zyskać na kolejnego mercedesa. W miasteczku mojej babci janusz wywalił połowę Polaków a wziął na ich miejsce Ukraińców, których zakwaterował w barakach na terenie januszexu. Za zakwaterowanie potrąca im jakieś 40% pensji, a warunki gorzej niż w chlewie.

Zaakceptował: Asterling