Wpis z mikrobloga

@wrongbit: najciekawsze jest to, że nie tykałem bo nie byłem osoba przyjmujaca pieniadze a jedynie inwestorem i pomyslodawca. Miło, że dopuszczasz cień szansy. Prawda sama się obroni więc niebawem spodziewam się przeprosin zarówno od pana Nowackiego z filmu jak i pana Haczyka który z nim współdziała i napisał ten "artykuł"
@nasato: Ok z chęcią wysłucham drugiej strony.
"Pan Maciej, w odpowiedzi stwierdził, że żadne z informacji przekazanych w wywiadzie nie są prawdziwe, ale nie odniósł się bezpośrednio do żadnej z nich. Nie podał również żadnych argumentów, które zaprzeczałyby słowom pana Przemysława." Jeśli to prawda że dali Tobie mozliwosc odniesienia się do materiału czemu tego nie zrobiłeś?
Akta, weksle to wszystko jest sfałszowane?
@wrongbit: nie miałem mozliwosci ingerowac ani w wideo ani w artykuł zatem to zwykłe kłamstwo. Kazdy moze taki artykuł wyssany z palca napisac. Byłem uderzony przez pana Nowackiego w obecności dwóch jego kolegów i zmuszony do podpisania weksli. Sprawę prowadzi Prokuratura w Bydgoszczy i Kancelaria TEBI
Byłem uderzony


@nasato: na zarzuty odpowiadasz nowymi, może spróbowałbyś się na swoim blogu odnieść merytorycznie do każdego z zarzutu postawionego na filmie ? czy nie warto bronić własnej godności jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
Prawda sama się obroni i to całościowo


@nasato: Jeśli każdy zarzut się obroni to uznam ten film inwestora w połączeniu z artykułem najbardziej profesjonalna manipulacją jaką kiedykolwiek widziałem.
@wrongbit: Najlepszy jest "pieniadz papierowy" albo "dolar oparty na złocie". Tutaj powyzej mamy dwoch gosci pana Haczyka i pana Nowackiego, ktorzy probuja zbic swoj "kapital" na nieudanym biznesie. I tyle. Zero realnych dowodow na jakiekolwiek oszustwo, zaś masa oszczerstw i pomowien.
Tutaj powyzej mamy dwoch gosci pana Haczyka i pana Nowackiego, ktorzy probuja zbic swoj "kapital" na nieudanym biznesie.


@nasato: Nie wiem czy to można uznać za zbijanie swojego kapitału bardziej za niszczenie twojego. Np. jak spale komuś samochód to on straci ale ja nie zyskam niczego. Chyba że prowadzicie konkurujące firmy wtedy twoja porażka to automatycznie ich sukces.
@wrongbit: Satoshi.pl a CyfrowaEkonomia... Konkurencyjne to mało powiedziane. Ja istnieję od 2011 jako osoba w btc a od 2013 jako cykl konferencji i Blog. A oni sa "nowi" i mysla ze walczac ze mna podbuduja siebie. No nic. Jutro bedzie odpowiedz ode mnie i pisma. Miłej nocy i do usłyszenia. I dzieki za probe obiektywnego spojrzenia. Bo poki co 90% osob zadowolilo sie #!$%@? tylko jedna strone :)