Wpis z mikrobloga

@mentis: @pawlo74: a tak na poważnie to - nie znam sprawy osobiście.

Ale, to normalne że inwestorzy / venture capital / etc - nie muszą rozumieć biznesu w który inwestują.
Dlatego mają zaufanie do np prezesa.

To jest UMOWA, iż on wyda dane mu pieniądze tak dobrze jak potrafi.

Jeżeli nie potrafi lub się pomyli - to po prostu nie wyszło.

A jeżeli wygląda na to że konsekwentnie "wyciąga ze
@mentis: nie zapominaj ile @nasato dobrego zrobił. Może za szybko go skreśliłeś?

Ja nie jestem pewien który z wariantów miał tu miejsce, ale Pawlo chyba z góry odrzucasz ewentualność opartą o fakt iż niektórzy ludzie po prostu nie są uczciwi a nie tylko im nie wychodzi.


@safehouse: nie odrzucam tylko czekam na dowody, każdy ma prawo do obrony a przede wszystkim obowiązuje domniemanie niewinności.
Cześć Mirki, Rafała znacie :). To ten od Szymuli http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,44425,17422343,Sprawa_domu_z_Zabierzowa__Sad_uniewaznia_akt_notarialny.html Byłem w zeszłym roku na rozprawie w Sądzie w Grodzisku Mazowieckim - wydział karny. Zostałem wezwany jako świadek. Rafał się nie stawił i Pani mecenas coś tam tłumaczyła, że nie mógł się stawić, bo zmienił adres zamieszkania i teraz przebywa w zakładzie karnym :D. Z tego też powodu nie otrzymał wezwania na rozprawę. Sędzi na to "oskarżony powinien poinformować o nowym adresie
a tak przy okazji Mireczki to Rafał K. pod swoim imienieniem i nazwiskiem w mailach umieszczał taką stopkę:
Pozabankowe Centrum Finansowe Spółka z o.o.
ul. H. Sienkiewicza 25a
05-825 Grodzisk Mazowiecki

wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd
Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru
Sądowego pod numerem KRS 0000293707

www.pozabankowe.com

Zamieszczenie powyższych danych identyfikujących Pozabankowe Centrum Finansowe Spółka z o.o. stosownie do art. 374 par.1 Kodeksu