Wpis z mikrobloga

@SharpNieSharp: nie. Nie można. Ja twierdzę, że Maciek nie działał na szkodę z zamysłem. To porażka Maćka.
Od samego początku krytycznie wypowiadałem się na temat Ambasad Bitcoinwych tak w Polsce jak i gdziekolwiek indziej na świecie. To tak jak tworzenie rządu w projekcie anarchistycznym to z założenia nie mogło działać.
Maciek to zwykły entuzjasta a nie biznesmen. Jak można było powierzyć mu jakiekolwiek pieniądze? To nieodpowiedzialne, głupie i dziecinne.
Nie przyznałbym
Maciek to zwykły entuzjasta a nie biznesmen.


@pawlo74: Ale to nie przeszkodziło mu udawać biznesmena i dotykać cudzych pieniędzy. Takie sprawy trzeba nagłośnić żeby wiedzieć kto jest kim w tej branży żeby już nigdy nikt w przyszłości dla tego człowieka nie powierzył swoich pieniędzy.
Co do inwestorów to o nich można powiedzieć tylko tyle że słabo zainwestowali jeśli wiedzieli co to dywersyfikacja inwestowali tyle ile mogą stracić to nic im się
@wrongbit: po pierwsze dowód, że Maciek to manipulant, inaczej to nic innego jak samosąd czy lincz a tamtego nie nazywaj inwestorem bo obrażasz inwestorów.

Ty za to masz zajebiste poczucie moralności i z takim podejściem wszystkich deweloperów od szitcoinów, w których ludzie utopili kasę wsadziłbyś do kryminału. Ogarnij się i zastanów czy wiesz czym jest wolny rynek.
z takim podejściem wszystkich deweloperów od szitcoinów, w których ludzie utopili kasę wsadziłbyś do kryminału.


@pawlo74: Jak bym znalazł jakieś paragrafy na nich to bym wsadził ale na pewno nagrał bym taki filmik żeby ostrzec cala społeczność i inwestorów żeby już nikt nie nadział się na takie osoby.

po pierwsze dowód, że Maciek to manipulant, inaczej to nic innego jak samosąd czy lincz


@pawlo74: Umiesz czytać dwa razy podkreśliłem ze
@wrongbit: nic innego prawie nie robię jak ostrzegam przed scamami na tym tagu właśnie takich pseudo inwestorów. Nie wszystkie są scamami z założenia wielu wierzy, że ma świetlaną przyszłość.

#!$%@? kasę cebularze bez pojęcia a teraz lamęt. To najgorsza kategoria. Najpierw Maciuś autorytet i guru a teraz złodziej? Koleś nawet pewnie nigdy nie zainteresował by się bitcoinem taki z niego inwestor, wizjoner. Wsluchaj się w to co on mówi.
@wrongbit: wsłuchaj się dobrze, koleś dowiedział się z fejzbuka o zamknięciu. Co #!$%@?? Ja jak inwestuje w szita to siedzę na forach czy slacku prawie codziennie, to jest jakaś popierdółka i jeszcze nie ma wstydu otwarcie o tym mówić.
Koleś nawet pewnie nigdy nie zainteresował się bitcoinem taki z niego inwestor, wizjoner.


@pawlo74: Żeby zostać inwestorem nie trzeba wiedzieć co to jest bitcoin.

Najpierw Maciuś autorytet i guru a teraz złodziej?


@pawlo74: Wiesz co to wolny rynek? Zmienili zdanie bo mogą, zabronisz im?
Nie dziwie się zresztą że zmienili o nim zdanie, sam bym zmienił.
wsłuchaj się dobrze, koleś dowiedział się z fejzbuka o zamknięciu. Co #!$%@?? Ja jak inwestuje w szita to siedzę na forach czy slacku prawie codziennie, to jest jakaś popierdółka i jeszcze nie ma wstydu otwarcie o tym mówić.


@pawlo74: Jest wolny rynek może mówić o czym chce a jeśli mówi prawdę to dzięki temu że mówi więcej ludzi ma okazje się dowiedzieć z kim nie robić interesów. Robi bardzo pozytywna robotę.
@wrongbit: no właśnie wolny rynek i każdy może robić ze swoimi pieniędzmi co mu się podoba sam dał kasę, nie interesował się swoją inwestycją od początku i poniósł karę. Tak jak każdy z nas nie raz na tym tagu. Nagrywasz film i publikujesz za każdym razem jak źle ulokujesz kasę? Nie. A często w grę wchodzi wieksza kasa niż tam. Sam utopiłem w krypto sporo.
Posłuchał nawiedzonego entuzjastę, który nie miał
Nagrywasz film i publikujesz za każdym razem jak źle ulokujesz kasę? Nie.


@pawlo74: Filmów nie nagrywam ale czasem coś napisze na forum o chybionej inwestycji mimo że nikt mnie oszukał tylko sam źle odczytałem rynek.
W tym przypadku jest trochę inaczej to tak jak bym zainwestował w dascoina bo mi obiecali że to kryptowaluta a okaże się że to scentralizowana baza danych. Wtedy poniosę porażkę ale nie tylko że źle odczytałem
W tym przypadku jest trochę inaczej to tak jak bym zainwestował w dascoina bo mi obiecali że to kryptowaluta a okaże się że to scentralizowana baza danych.


@wrongbit: no i dziękuję, świetne podsumowanie dlatego, że wiem jak traktuje się tutaj tych co inwestują w dascoina. Uważam tych "inwestorów" dokładnie za tego samego pokoju ludzi.

Czuję, że Maciek to nie żaden przekręt i nie można mu szargać opinii bez dowodów. Czy mylę
wiem jak traktuje się tutaj tych co inwestują w dascoina. Uważam tych "inwestorów" dokładnie za tego samego pokoju ludzi.


@pawlo74: Ciesze się że tutaj się zgadzamy.
A jak traktujesz i za kogo uważasz twórców tej bazy danych podszywającej się pod krypto?

Czuję, że Maciek to nie żaden przekręt i nie można mu szargać opinii bez dowodów. Czy mylę się to czas pokaże.


@pawlo74: Niby dowody już są chyba że filmik
A jak traktujesz i za kogo uważasz twórców tej bazy danych podszywającej się pod krypto?


@wrongbit: za takie ścierwo ludzkie, coś pokoju Ivanovej od Onecoin, Maciek nie zasługuje jeszcze na takie miano, nie ma wystarczających dowodów. Coś mi tu śmierdzi i nie wiem co. Przeczucie rzadko myli mnie ale nie powiedziane, że nie może.
Uchybienia ale nie świadoma defraudacja i oszustwo.
#!$%@? w życiu miałem do czynienia z przekrętami a Maciek
#!$%@? w życiu miałem do czynienia z przekrętami a Maciek nie wygląda na złodzieja i szczerze wierzę, że nie jest nim.


@pawlo74: Znaczy mi też nie wygląda na gangusa działającego z premedytacją bardziej na kogoś kto chciał dobrze a wyszło jak zwykle. Nawet jeśli tak to słusznie moim zdaniem ponosi kare wizerunkową niech wie żeby nie tykać cudzych pieniędzy jak się nie umie nimi zarządzać a tym bardziej nie obiecywać rzeczy/serwisów