Wpis z mikrobloga

@PanKoparek: obywatelem to on nie jest żadnym na pewno bo on w przeciwieństwie do tych jeleni celularzy wie czym jest wolność, jest kryptoanarchistą.
A tamci to są zwykli janusze biznesu i kryptowalut co mieli nadzieję, że się obłowią na bitcoinie a okazało się, że nie wypaliło. Stracili jakieś grosze a teraz płaczą, błaźnią się i wstyd przynoszą. Biznes nie wypalił? Pogódź się z tym i bądź mężczyzną a nie cipką!
@pawlo74: Pewnie to wzorowy obywatel jak jego kolega, omawiany Rafał K o którym można książkę napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PanKoparek: Coś więcej? Jakieś linki? O Macieju słyszałem a o Rafale pierwszy raz dowiedziałem się dopiero teraz.
Biznes nie wypalił? Pogódź się z tym i bądź mężczyzną a nie cipką!


@pawlo74: zdaniem pana Przemysława inwestorzy mieli wyłożyć pieniądze na giełdę i procesor płatności. Mieli być też zapewniani, że Ambasada jest w stanie sama na siebie zarobić. Nie powstał żaden projekt giełdy ani procesora, a pieniędzy nie ma. Nie widzę w tym żadnego januszowania.
@pawlo74: Chłopie ta ambasada powstała tylko po to, żeby wyciągnąć kasę z inwestorów, to nie miało prawa się udać i o tym średnio rozgarnięty człowiek wie. Dobrze wiedzieć, że popierasz takie działania, wiemy już z kim mamy do czynienia. Przypomnij sobie kto tu płakał na tagu, że go banki wyruchały bo okazało się że jak się kasę pożycza to trzeba oddać.
@bitcoinet: a ja nawet po tak krótkim materiale widzę, straszne januszowanie. "Maciek był autorytetem...", "Dowiedziałem się, że ambasada upadła z fejsbuka", "Nie chodziłem na walne zgromadzenia"
Szok! To jest inwestor? Założe się, że nie widział biznes planu ani nie analizował go. To jest zwykłe januszowanie.
@PanKoparek: ty jesteś gorszy niż janusz a fachowcy wiedzą co mam na myśli. Ja nie jestem fachowcem a ty nawet nie zasługujesz na miano janusza nie mówiłem ci tego poprzednio bo chciałem zachować kulturę ale ty nie zasługiwałeś na to jak się okazuje. Im dłużej w bitcoinie tym głupszy jesteś OBYWATELU ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję, że zainwlestowałeś nawet jestem pewien bo to podobne do ciebie.
Wielki #!$%@? krezus bitcoinowy z 50 btc na koncie, normalnie rothschild bitcoina xd


@PanKoparek: chciałem się tytlko odnieść do tego. Ja nie mam żadnych bitcoinów. Nie stać mnie na nie. To były bitcoiny mojego brata. Ja mam może ze 2 BTC ( ͡° ʖ̯ ͡°)