Wpis z mikrobloga

z tego samego powodu z z którego wszystko wschodnie wygląda jak AK to po prostu taka platforma


@d__k: no dobrze, tylko spróbuj powiedzieć na forum znawców, że AR15 to klon M4 itp, a kurna Glauberyt czy tam inny Beryl to klon AKM (albo nie, lepiej AK47 XD ), to cię zjebią jak bura sukę jak na elektrodzie, że to tak samo jakbyś powiedział, że AK to kopia StG44 ;)
to nie są klony tylko modyfikacje


@d__k: wiem, piję do tego, że jak powiesz, że "są w zasadzie bardzo podobne", to jest duża szansa na usłyszenie odpowiedzi, że są zupełnie inne i wcale nie podobne do siebie a ty się nie znasz ;)

no dobrze, tylko spróbuj powiedzieć na forum znawców, że AR15 to klon M4 itp, a kurna Glauberyt czy tam inny Beryl to klon AKM (albo nie, lepiej AK47 XD ), to cię zjebią jak bura sukę jak na elektrodzie, że to tak samo jakbyś powiedział, że AK to kopia StG44 ;)


@jack-lumberjack: w każdej społeczności jest grupa ekstremistów, dziwaków etc.

Ja rozumiem dbanie o merytoryczny poziom, ale to wskakiwanie ludzi za
@Kapitalis: Dało warunki do złożenia wniosku o pozwolenie, co więcej zaświadczenie wystarczyło nie tylko na cele kolekcjonerskie ale także i sportowe (nie musiałem brać z klubu co było mi na rękę). Prosto, sensownie i po kosztach. Jak dla mnie braterstwo = definicja organizacji pro publico bono.
@ArmorGreen: też jestem tego zdania, nie ma co reanimować trupa. AK mocno obrosło w legendy, to faktycznie niezła broń - prosta w obsłudze, tania w produkcji, dość niezawodna. Tylko to jest broń dostosowana do swoich podstawowych użytkowników - masowych, średniowyszkolonych, prostych formacji złożonych z poborowych, partyzantów i przypadkowych ludzi :)

AR to jednak poziom wyżej.