Wpis z mikrobloga

Umarłem XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Jak odpaliłem sobie na komputerze GTA VC to ciężko się zastanawiałem jakim cudem obraz się przycina i nie jest wcale płynny, i wiesz co?


@kompek: Pierwszy raz odpisuje komuś kto umarł, ale wiedz, że PC ma upośledzone wyświetlanie grafiki i 30 fps na PS4 to nie to samo co 30 fps na PC. Pominę fakt, że i na PS4 są dostępne gry w 60 fps. W przypadku PS5
G_Addams - > Umarłem XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Jak odpaliłem sobie na komputerze GTA VC ...
  • Odpowiedz
@G_Addams:

Pominę fakt, że i na PS4 są dostępne gry w 60 fps.

Z czego większość to upscale z 2560x1440 czy jeszcze niższej. I nie ma 3/4 fajerwerków co na PC. Domyślny X1 w ogóle odpala Wiedźmina 3 w rozdzielczości 900p skoro już filmiki z Wiedźmina 3 dajesz. Konsole były przegrywami na starcie, stąd teraz się słyszy o xone scorpio, czy ps4 pro.

A
  • Odpowiedz
Pominę fakt, że i na PS4 są dostępne gry w 60 fps.

Z czego większość to upscale z 2560x1440 czy jeszcze niższej. I nie ma 3/4 fajerwerków co na PC.


@Atexor: Ja napisałem o fps, a ty pijesz do rozdzielczości. Masz ty rozum? A jak będą mi potrzebne fajerwerki to pojadę na odpust do Sosnowca. ( )

Domyślny X1 w ogóle odpala Wiedźmina 3 w rozdzielczości 900p skoro już
  • Odpowiedz
@G_Addams:
Przecież fps a rozdzielczość idą w ścisłej parze. Mniejsza rozdzielczość = więcej fps i to na każdej platformie. A upscale to już śmiech na sali. A w Sosnowcu jeszcze cywilizacja nie dotarła, więc nie kłam jakoby mieli tam fajerwerki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mogę dać co chcę - większość konsolowców mówi, że do nich pad dasz (nawet bezprzewodowy) i grasz jak chcesz wygodnie zamiast skulony przed klawiaturą. Ja po prostu odpisuję, że przed pc też się da, a nawet więcej.

Co do płynności - wiesz z czego to wynika? Na padzie robisz gałką płynne ruchy, coś jak z ABS e samochodzie. Ułatwia to. Do targów częste rozmycie tła. Jak na pc pobierzesz jakiś program co #!$%@? to będzie podobnie. Ale same fps to fps. Natury nie oszukasz i ew. klatkowania. A wiesz czemu w przypadku filmów 25fps często starcza? Zrób stop klatkę i zobaczysz rozmycie. To co często jest stosowane na konsolach czy on/off w opcjach na PC. Odpal też filmik 60fps i zrób stop
  • Odpowiedz
pad dasz (nawet bezprzewodowy) i grasz jak chcesz wygodnie zamiast skulony przed klawiaturą. Ja po prostu odpisuję, że przed pc też się da, a nawet więcej.


@Atexor: No dobra i grasz skulony z padem pod biurkiem bo z daleka nic na monitorze nie widać ( )

A wiesz czemu w przypadku filmów 25fps często starcza? Zrób stop klatkę i zobaczysz rozmycie. To co często jest stosowane na konsolach czy on/off w opcjach na PC. Odpal też filmik 60fps i zrób stop klatkę -
  • Odpowiedz