Wpis z mikrobloga

Grałem na PS4 w gry w 30 i 60 fps. Dla mnie różnica jest praktycznie niezauważalna.


@G_Addams: nie żeby ten, ale nawet Stevie Wonder zauważy taką różnicę ( )
Niektóre gry po prostu muszą mieć 60 klatek. Zagrałem w demo nowego Prey na PS4 i przepraszam bardzo, ale to jest jakiś żart. W Horizona grało mi się dobrze w 30 fps, w Forzę Horizon 3 na
@Nova24: hejka powiem ci tak - wszystko zależy w jakie gry grasz. Ja w lutym sprzedałem ps4 z kilkoma grami za 1600 (dwa pady oczywiście) - kupiłem zestaw pół roku wcześniej i wydałem w sumie prawie 3k na niego (z grami)

kupiłem PC Procek I5-4690k, 16GB, płyta jakaś asusa z97, do tego chłodzenie fortis za 1700zł, dokupiłem dysk ssd irydium 330, 1TB za 260 WD, obudowę za 120zł, wiatraki dwa do
@Nova24: Nie miałem nigdy plajstationa, ale pszeszłem fszystkie gry na plejstejszona. Uncharted przereklamowane, last of as nudne, a w horizonie ganiasz jakieś indyki na baterie, nuuda. Potem se kupiłem komputra GWRX1500100900 Black Edition Hard Dick za 50k. Muwie ci jak odpaliłem CS to mi grafika oczy wypaliła i teraz nie mam oczuf. Wienc uważaj mirku. Kup se takie okulary jak ma Michau lepiej.
@Christophy: jak gowniany Mac jest lepszy od sredniego Windowsa juz chocby ze wzgledu na sam system. Tak samo jak PS4 niszczy karty graficzne za 2k. Po prostu PC to nie jest sprzet do grania, ani do pracy. To jest sprzet do wszystkiego, czyli tym samym do niczego. Pierdyliard opcji rozwoju PC powoduje, ze nie da sie niczego dobrze zoptymilizowac.
@wyjde_z_przegrywu:
Gówniany mac na pewno nie będzie gorszy w aplikacjach wielordzeniowych nawet na samym ryzenie R5. Widać że nie masz żadnego argumentu, tylko przyklepiesz swoim standardowym tekstem - pc do dupy, tylko konsola. PS4 w tych waszych konsolkowych ustawieniach niczego nie miażdży, jakby PS4 miało wydajność taką jak karta za 2k to na pewno nie robiłoby 20-25 fps w większości gier. Więc gdzie ta wasza uber optymalizacja? :D
@Christophy: dobra, to moze inaczej. Cala branza filmowa/muzyczna/graficzna pracuje na Macach, caly zachodni swiat gra na PS4/ w ostatecznosci Xbox One. Na #!$%@? wie te Twoje gdybania, skoro klient zdecydowal co jest gora? Podniecaj sie dalej swoim PC, i 1419249124919424912fps, czy grami, ktore wejda nawet na 10 letnim zlomie i sa waszymi wielkimi exami...
@Christophy: no te wasze exy sa takie super, ze #!$%@? kogo one interesuja. Gry esportowe wejda na kazdym PC jak i Macu, podobnie WoW, mozna wiec ich w ogole nie liczyc, bo kazdy jakis tam komputer w domu posiada. A pozostale to jakies strategie, ktore tez wejda na kazdym PC, a wiec kazdy je moze zagrac. Ostatnia gra ze swietna grafika, ktora wychodzila na PC i byla zarazem EXem byl Crysis,