Wpis z mikrobloga

@Nova24: PS4 a potem składać i za 3-4k kupić PC.
#!$%@?ć wojenki #!$%@?
Być Uber Glorious Multiplatform Race

a w przyszłości aspirować do Godly Allplatform Overrace
  • Odpowiedz
Jest różnica między 30 a 60 fps, tak jak jest różnica między 60 a 144fps, i 144 a 240 fps.


@Christophy: Podobnie jak między 240 a 480 i między 480 a 960, że o1920 fps nie wspomnę. A ty dalej jak zwierzę w 240? ( )
  • Odpowiedz
@G_Addams: Eeej, to mój tekst xD Co nie @Christophy? XD
A tak szczerze to człowiek nie zauważy różnicy gołym okiem między 240 a 480FPS bo ludzie oko ma odświeżanie 230-255Hz (zależy kto)
Ewentualnie matryca będzie trochę szybsza i nie będzie bluru
  • Odpowiedz
@RayColl_PL: Jak nie zauważy? Ja widzę różnicę między 1920, a 3840 fps. Co ty wygadujesz? Jak zmierzyłeś odświeżanie ludzkiego oka? Niektórzy twierdzą że to 30 fps ( )
  • Odpowiedz
@Christophy: Rozumieją, ale to nie ma znaczenia, lub jest na 99 pozycji na liście priorytetów gracza. Niestety to jest wasz jedyny argument, bo innych "bezcebulowych" nie macie, więc eksploatujecie go do upadłego. Wolę dobrą grę w 30, czy tam 60 fps niż jakąś gównogrę w 1k fps. A na PC same gównogry.
  • Odpowiedz
@Christophy: Grałem na PS4 w gry w 30 i 60 fps. Dla mnie różnica jest praktycznie niezauważalna. Zarówno w pierwszym i drugim przypadku grało się płynnie i przyjemnie.
No ale jak ktoś lubi grać w gówniane gierki zgarbiony przy biurku na gównomonitorze z rękami w nienaturalnej pozycji na klawiaturze i myszce


to już jego sprawa.
  • Odpowiedz