Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwierzaczki #psy
Różowy stwierdził iż oświadczyny za pomocą pierścionka to przeżytek i chce dużą jaszczurę. Padło na teju argentyńskie, potem zapotrzebowanie zmieniono na agamę żaglową. Po 2 tygodniach rozkminiania, badania rynku uznała że w sumie to ona nie wie, ale zawsze marzyła o wilczaku czechosłowackim. No spoko, są dostępne można kupić. Zmiana na border colie, potem na..... wstaw 20 losowych ras psiaków. Po tygodniu depresji pod tytułem "#!$%@?ćbosamaniewiem" #rozowypasek podjął męską decyzję:
-Słuchaj fishery, takie rasowe to zawsze jakieś domy znajdą, a takie ze schroniska mają przejebne, jedziemy do schroniska!
No i dzisiaj odebraliśmy z schroniska Tajgę, niespełna roczną suczkę którą jakiś pajac #!$%@?ł z samochodu. Ujęła nas spokojem, smutnymi oczyma i wystawianiem łapki przez kraty aby nas dotknąć.
Wyjście z schroniska szaleństwo: radość, skakanie, bieganie. Pies dosłownie oszalał z radości.
W domu nie odstępuje nas na krok, jeżeli siedzimy przy biurkach to kładzie się obok, jeżeli idziemy na drzemkę to kładzie się obok łóżka i pilnuje czy aby czasem gdzieś się nie oddalamy.
Generalnie polecam to uczucie, czuję się dzięki różowemu #dobryczlowiek
fishery - #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwierzaczki #psy 
Różowy stwierdził iż...

źródło: comment_EtevNxW8leos6QzFJRGWHDPYsqVu1wBr.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@pilot1123: Różowy jest grafikiem, pracuje zdalnie tak więc większość czasu w domu. Ja mam też w miarę luźny zawód. Jednak gwiazda nie sprawia problemów w samochodzie tak więc w razie W może po prostu jechać z nami. Generalnie spodziewamy się że będą problemy, jednak myślę że wszystko się dotrze i ułoży.
  • Odpowiedz
@fishery: Sam brałem psiaka ze schroniska, Takiego jamnika szorstkowłosego 2 letni( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na początku się bał i wyglądał jak lampa (wymogi że musiał być kastrowany) więc miał kołnierz, ale uczuć genialny gdy takie bydle u ciebie mieszka. Po 5 latach u mnie już leży do góry brzuchem w moim łóżku jak tylko wychodzę do pracy. Jak wracam to euforia radości( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@lukaszw_: Mówisz ? Cóż zatem powinien czynić prawdziwy mężczyzna ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@galonim: Generalnie nie przewiduję w najbliższym czasie rozwodu a swoje lata i parę związków za sobą już mam. Poza tym w przypadku psiaka nie wchodzi w grę zwrot.
  • Odpowiedz
  • 44
@fishery czyli masz pannę która chce jakiegoś zwierzaczka bo som takie fajniusie i milusie, ale #!$%@? o nich wie i traktuje jak element garderoby, nie mogąc się zdecydować która rasa będzie lepiej wyglądała na zdjęciach i czy w ogóle pies czy jaszczurka, a potem pod wpływem mody na adopcje stwierdza że jej marzeniem, które istnieje w jej głowie od ostatnich 10 minut, jest adoptowanie psa i Ty je realizujesz?

Gratuluję ogarniętej partnerki
  • Odpowiedz
@einz: Nie. Rozmówce mam który #!$%@? wie ale stara się być mądry. Biorąc pod uwagę iż Rude od około 4 lat ma około 20 gadów którymi bez problemu się codziennie zajmuje, ma na koncie ich rozmnożenia (jako jedna z niewielu ma rozmnożone czarne amury) to chyba można wyciągnąć wnioski iż z psem sobie też poradzi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Biorąc pod uwagę jej konsekwencje w walce o
  • Odpowiedz
@hind: Wilczak odpadł właśnie po dokładnym zapoznaniu się z informacjami o nim. Wprawdzie wilczaki Saarlosa są spokojniejsze niż czechosłowackie, jednak nie byliśmy pewni czy damy sobie z nim rady.
  • Odpowiedz