Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwierzaczki #psy
Różowy stwierdził iż oświadczyny za pomocą pierścionka to przeżytek i chce dużą jaszczurę. Padło na teju argentyńskie, potem zapotrzebowanie zmieniono na agamę żaglową. Po 2 tygodniach rozkminiania, badania rynku uznała że w sumie to ona nie wie, ale zawsze marzyła o wilczaku czechosłowackim. No spoko, są dostępne można kupić. Zmiana na border colie, potem na..... wstaw 20 losowych ras psiaków. Po tygodniu depresji pod tytułem "#!$%@?ćbosamaniewiem" #rozowypasek podjął męską decyzję:
-Słuchaj fishery, takie rasowe to zawsze jakieś domy znajdą, a takie ze schroniska mają przejebne, jedziemy do schroniska!
No i dzisiaj odebraliśmy z schroniska Tajgę, niespełna roczną suczkę którą jakiś pajac #!$%@?ł z samochodu. Ujęła nas spokojem, smutnymi oczyma i wystawianiem łapki przez kraty aby nas dotknąć.
Wyjście z schroniska szaleństwo: radość, skakanie, bieganie. Pies dosłownie oszalał z radości.
W domu nie odstępuje nas na krok, jeżeli siedzimy przy biurkach to kładzie się obok, jeżeli idziemy na drzemkę to kładzie się obok łóżka i pilnuje czy aby czasem gdzieś się nie oddalamy.
Generalnie polecam to uczucie, czuję się dzięki różowemu #dobryczlowiek
Pobierz
źródło: comment_EtevNxW8leos6QzFJRGWHDPYsqVu1wBr.jpg
  • 72
@fishery: pieseł debeściak :) super decyzja! Rasowe psy są fajne i nic im nie chcę ująć, ale uratowanie psa ze schroniska to coś więcej. Ja póki co jestem na etapie sprawdzania czy moja nowonarodzona córeczka nie jest uczulona - bo gdybym wziął psa pochopnie i później by się okazało, że jest uczulona to #przypal, ale w najbliższym czasie adoptuję takiego właśnie pieseła :) brawo i pozdro dla różowego
@fishery: cześć, czy mógłbyś opisać jak wygląda procedura adopcyjna? też zastanawiam się nad wzięciem psiaka ze schroniska ale przeraża mnie troche biurokracja (znajoma opowiadała, że to dziesiątki wizyt itp). Mniemam, że to nie jest jak w filmach, że przychodzi się, wybiera i jedzie. Mam parę pytań.

1. Trzeba mieć jakąś klatkę czy można normalnie psiaka zapakować do samochodu?
2. Może zdażyć się sytuacja, że pracownik uzna, że moje 150m2 to za
@Sloneczko: Nie brałem z fundacji tylko z schroniska. Wymagań żadnych. Podpisanie umowy, 35zł i to wszystko.Z tego co poczytałem o niektórych fundacjach to rak niesamowity: Prościej dziecko adoptować niż psa.
@robert-kuzba: I co z tego skoro ma zajebiste cycki i wie jak ich używać ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fishery: Eh, lezka sie zakrecila, nija kroja gdzies cebule...Moja Kora (aka Korek), psiuch ze schroniska byla z nami lat kilkanascie i od pierwszego dnia tak nas nie odstepowala. Zostalo jej tak do konca, kochany pies. Mam nadzieje, ze u was bedzie podobnie, dobrego zycze. ( ͡º ͜ʖ͡º)
I co z tego skoro ma zajebiste cycki i wie jak ich używać ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fishery: uwierz mi, zdrowie psychiczne jest ważniejsze
mam 2 kolegów co mają dziewczyny z bordeline
inteligentne, ładne, ale są z nimi nieszczęśliwi i są strzępkiem nerwów
takie kobiety manipulują
No i gitara! Ludzie ratujcie zwierzęta ze schronisk! Zwierzęta potrzebują ludzi, a nie siedzenia za kratami. Za kratami siedzi się za karę. Bierzcie zwierzaki ze schroniska a zyskacie przyjaciela najwyższej rangi!
@robert-kuzba: Z cyckami to był żart. To znaczy ma zajebiste, jednak to nie definiuje tego że z nią jestem. Zmiany decyzji były w głównej mierze podyktowane wymaganiami zwierzaków. Jaszczury jako iż duże wymagają budowy dosyć dużych terrariów, dosyć specyficznych warunków życia itp. Stąd też zmiana na wilka który się różowemu bardzo podobał. Mógłbym Ci wkleić jej archiwum rozmów z hodowcami i posiadaczami wilczaków (a sporo czasu przegadała) i zapadła decyzja że