Wpis z mikrobloga

@farmerjanek zgłosił Ospena do Moderacji ale to prawdopodobne nie był jedyny powód, dla którego wyłapał bana.

W niedzielę @Ospen zgłosił mój wpis za jakoby manipulację głosami. To był wpis gdzie wskazałem znalezisko będące duplikatem a jako oryginał podałem moje. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że wcześniej były dwa inne znaleziska w tej sprawie. Gdy tylko się o tym dowiedziałem, w tym samym wpisie przyznałem się do błędu i stwierdziłem, że moje znalezisko również było duplikatem. Co oczywiście nie zmienia faktu, że to wskazywane przeze mnie nadal nim było. @Ospen odgrażał się, że będę tłumaczył się przed moderacją... Historia ma jednak dalszy ciąg. W tym samym komentarzu @Ospen przyznał się do manipulacji głosami tj. do wykopywania/zakopywania i zgłaszania duplikatów tylko tych znalezisk, które są zgodne z jego światopoglądem. W skrócie - zgłasza duplikaty znalezisk #4konserwa a wykopuje duplikaty #neuropa. Mniej więcej wtedy, gdy wyłapał bana moderacja zajęła się jego zgłoszeniem gdzie mogła przeczytać jego przyznanie się. Tak więc ten jeden zakop o którym pisał @farmerjanek mógł nie być jedynym powodem a zwyczajnie Ospenowi nazbierała się kumulacja. Koniec końców nasz kolega pokrył się srebrem.

Żałuję że usunąłem tamten wątek, @k1fl0w i @moooka wiedzą o który wpis chodzi.

P.S. Ja nie poniosłem konsekwencji, bo jak już pisałem to nie było celowe działanie i sam przyznałem się do pomyłki co moderacja przeczytała. Przeczytała też zapewne oświadczenie Ospena ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykop #moderacjacontent #ospen #stobanowdlalewakow #tangodown
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Historia ma jednak dalszy ciąg. W tym samym komentarzu @Ospen przyznał się do manipulacji głosami tj. do wykopywania/zakopywania i zgłaszania duplikatów tylko tych znalezisk, które są zgodne z jego światopoglądem. W skrócie - zgłasza duplikaty znalezisk #4konserwa a wykopuje duplikaty #neuropa.


@L3stko: W sumie to w znaleziskach politycznych zawsze te same mordy wykopują/zakopują posty o pewnej treści. Patrząc na obrazek z https://www.wykop.pl/wpis/23960407/manipulowanie-glosami-na-wykopie-na-wirtualnemedia/ ładnie to
  • Odpowiedz
@L3stko: Wszyscy mamy doświadczenia podobne do twoich, bo czasem wyszukiwarka szwankuje i nie pokaże iż właśnie dodałeś duplikat. Ban za przypadkowe dodanie wtedy nie powinien być brany pod uwagę. Natomiast jak piszesz Ospen miał kumulację, dodatkowo nazbierało mu się za trollowanie bo dostał warna parę razy w ciągu ostatniego tygodnia, a także usuwano mu komentarze.. Co więcej poprzedni jego ban też był za manipulację.
Najwyraźniej nie wyciągnął wniosków...
  • Odpowiedz
To był wpis gdzie wskazałem znalezisko będące duplikatem a jako oryginał podałem moje. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że wcześniej były dwa inne znaleziska w tej sprawie. Gdy tylko się o tym dowiedziałem, w tym samym wpisie przyznałem się do błędu i stwierdziłem, że moje znalezisko również było duplikatem.


@L3stko: "Nie ma znaczenia"

o czym dobrze wiedza manipulatorzy #4konserwy, w tym kolega za biurka @farmerjanek z juz
  • Odpowiedz