Wpis z mikrobloga

Ło #!$%@? panie! Co to się #!$%@?ło to dalej nie wiem.

Wpadła przed chwila jakaś paniusia i od drzwi z pyskiem - jak ja mogłem od nieletniego złoty łańcuszek pod zastaw wziąć. Że to pamiątka z komunii była i że bydlakiem bez serca jestem. Zanim zdążyłem zareagować zaczął się drugi #!$%@?, że taki ze mnie oszust i gnój bo ledwo znalazła ten lombard! Żadnego szyldu czy reklamy! NIC! Ale jej się nie da oszukać!! Ona głupia nie jest!! Mam oddać łańcuszek bo dzwoni na policję.
Odpowiedziałem, że będzie ciężko z tym łańcuszkiem bo go nie mam. Ło to się grażynie aż piana z ust puściła. I drze mordę, że dzwoni po policje i że ma prawnika w rodzinie #pdk i że mi dupę obsmaruje w internetach i mnie zniszczy.
Stwierdziłem, że wystarczy #!$%@? i mówię, że nie mam żadnego łańcuszka i nigdy nie miałem bo to nie jest #!$%@? lombard tylko sklep, a lombard jest 2 kamienice dalej z zajebiście dużym szyldem nad wejściem.
Zamknęła na chwilę pysk, zaczęła analizować coś w głowie i po chwili #!$%@?ła, żebym sobie lepiej oznaczył sklep, bo się ludzie mylą jak widać. I że nie muszę być takim chamem.
Zdążyłem tylko odpowiedzieć - mam #!$%@? nad drzwiami powiesić szyld NIE LOMBARD?
Cham! Wyszła oczywiście jebła przy tym drzwiami
Aż sobie podwójne ekspresso late zrobiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#truestory #logikarozowychpaskow #gownowpis #heheszki #pracbaza
  • 37
@icojamamtuwpisac: wiadomo
@Wesoly_Kartofelek: oczywiscie, że nie. musiał mi sie jakoś ten szyld - sklep zwrócić, żebym dalej mógł ludzi oszukiwać że to nie lombard ( ͡º ͜ʖ͡º)
@TonyHaik: gdybyś często miał doczynienia z takimi #!$%@? też być w końcu zobojętniał
@jathek: i być sam na sam z #!$%@?ą grażyną nie wiadomo na jak długo? kuszące ale jednak nie
@niemamnaimiepszemek: Do mnie też kiedyś taka Grażyna przyleciała z japą (tyle że ja pracuję w lombardzie), z taką samą inbą... Poza tym, że synalek miał dobre 20 lat i to był jego łańcuszek (komunijny, hehe). No ale ja taka i owaka nie mam prawa, bo to pamiątka, czemu my tego nie sprawdzamy, a w ogóle to czemu od takiego głupiego szczyla cokolwiek biorę... Hmm niech pomyślę... xD