Wpis z mikrobloga

Stosujesz tylko manipulacje erystyczne.

@MiKeyCo: Bo z tobą nie można inaczej rozmawiać niż śmieszkować xD

Typowe mirko jest typowe.

Typowe to są twoje wpisy, książkowy przykład "mirka-narodowca", czyli "lewacy, tusk, spiski, wyborcza, lewactwo, soros, lewica, tusk, marksizm, komuniści, establishment, ubecy, esbecy, okrągły stół, lewactwo, tusk lewactwo, marksizm, lewak". Nie mam czasu na inny rodzaj dyskutowania po raz kolejny z takim archetypem x)
Bo z tobą nie można inaczej rozmawiać niż śmieszkować xD


@RoHunter: Tylko szkoda, że twoje posty nie są śmieszne.

Nie mam czasu na inny rodzaj dyskutowania po raz kolejny z takim archetypem


Nie myl braku czasu z brakami argumentów.
@RoHunter: Ale z nas dwóch tylko ty starasz się być śmieszny... i tylko tobie założony cel nie wychodzi. XD

Na przykładzie OP i twoich postów można wyprowadzić zupełnie inny archetyp: lewak nie dyskutuje, nie argumentuje za to dużo insynuuje, dość często pomawia albo znieważa. I nigdy nie podaje argumentów.
Tylko z nas dwóch tylko ty starasz się być śmieszny... i tylko tobie założony cel nie wychodzi.


@MiKeyCo: Powtarzasz się. Już ci na to odpowiedziałem.

lewak nie dyskutuje, nie argumentuje za to dużo insynuuje, dość często pomawia albo znieważa. I nigdy nie podaje argumentów.

lewak lewak lewak lewak lewak. Śmiesznie musi być się z tobą zadawać w rzeczywistości, gdy masz tak ubogi zasób słownictwa, albo po prostu z małej ilości słów