Wpis z mikrobloga

Gra ktoś na GTX 1050 i jakimś dobrym procku i ma te stałe 250-300 FPS ? Na tej karcie i i3 6100 FPSy potrafią mi spaść nawet do 150, a średnio mam tak gdzieś z ~200. Pytam bo chciałbym wymienić procka, ale nie wiem czy obejdzie się bez wymiany grafiki.
#csgo #pcmasterrace
  • 34
@Dusha: No niestety, ale nie ma tam praktycznie żadnego sensownego i aktualnego testu dla GTX 1050. Albo jakieś ustawienia z dupy, albo testują z jakimś słabym prockiem...

@diarrhoea: A jakie ustawienia ?

@RayColl_PL: 1280x960 low

@AlbS: No nawet ten poradnik niestety nie pomógł na te randomowe spadki do ~150 fpsów :D
@WiszWiKenTernBakTajm: Te dwa "jajka" zrobią w ogóle jakąś większą różnice w CSie ? Szczerze to wątpię, żeby ten procek dał radę utrzymać te 250 FPSów. Ogólnie zauważyłem, że po forach krąży masa jakichś gównianych informacji na temat FPSów w CSie, bo ludzie patrzą na te FPSy chyba tylko jak na respie stoją i potem piszą jakieś bzdury, że mają 250 FPS, gdy tak na prawdę grają na 200 ze spadkami do
@diarrhoea: Ale te spadki do 100, to takie regularne ? Bo z tego co widzę na YT, to ludzie mają te ~200. Co prawda nie ma dramatu, no ale jednak trochę to dziwne, że procek za 1k działa w CSie praktycznie tak samo jak ten mój za 500zł.