Wpis z mikrobloga

Dzięki krakowiacy za rysę na aucie bo mam blachy z Warszawy! Mieszkam tu od 4 lat ale oczywiście idioci musza pokazać ze miejsca parkingowe tylko dla tych urodzonych w krk. Samochód obok na rejestracjach z Rzeszowa również cały bok porysowany... warto robić gownoburze i sprawdzać na kamerach na bloku?? #motoryzacja #pokazauto #krakow
Pobierz Matijas3535 - Dzięki krakowiacy za rysę na aucie bo mam blachy z Warszawy! Mieszkam t...
źródło: comment_m54dgpkRF4rW5EckpqKddr1ebTisnbSB.jpg
  • 96
@Matijas3535
Ale wiesz, że jak mieszkasz tu cztery lata, to powinieneś mieć auto zarejestrowane w Krakowie?

No, chyba że jakieś służbowe, czy coś.

I jak można niszczyć cudzą własność, bo inne tablice?!
Podaj jeden przepis, który mówi o tym, że auto powinien mieć właśnie w Krakowie zarejestrowane.

@valdo: Art. 73. ust. 1 oraz Art. 78. ust. 2, pkt. 2 PoRD

Ale wiesz, że jak ktoś wynajmuje mieszkania to dalej mieszka, a nie będzie się meldował u najemcy?

@Daronk: U wynajmującego. Nieważne czy najem, czy nie. Jest obiwiązek się zameldować tam, gdzie się mieszka.

dlaczego niby powinien? Jest jakiś nakaz?

@goferek: Patrz
@sorhu: Dopuszczasz do siebie fakt, że ktoś może wynajmować mieszkanie i nie meldować się u najemcy? Spróbuj też bez meldunku przerejestrować samochód na miejsce zamieszkania, powodzenia w wydziale komunikacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS O leasingu itp. tematach to już nawet nie wspominam, bo szkoda strzępić ryja. Przecież to wina OPa, a nie #!$%@? patologii (tyczy się całego kraju) że mu samochód porysowali.
@Matijas3535: Serio pytasz czy warto robić gównoburze? Chyba że śpisz na hajsie, i oddanie auta do lakiernika to dla ciebie grosze. Ja to i o 20zł bym gówoburze kręcił, tym bardziej że najprawdopodobniej ktoś to zrobił świadomie, i dopóki nie spotka go kara dopóty będzie się bawił gwoździem