Wpis z mikrobloga

Dzięki krakowiacy za rysę na aucie bo mam blachy z Warszawy! Mieszkam tu od 4 lat ale oczywiście idioci musza pokazać ze miejsca parkingowe tylko dla tych urodzonych w krk. Samochód obok na rejestracjach z Rzeszowa również cały bok porysowany... warto robić gownoburze i sprawdzać na kamerach na bloku?? #motoryzacja #pokazauto #krakow
Pobierz Matijas3535 - Dzięki krakowiacy za rysę na aucie bo mam blachy z Warszawy! Mieszkam t...
źródło: comment_m54dgpkRF4rW5EckpqKddr1ebTisnbSB.jpg
  • 96
@valdo: Nie wiem jak z
Wyrobieniem nowych blach ale jak kupowałem auto bez problemu je przerejestrowałem w Poznaniu będąc zameldowanym w Krakowie.

Składasz tylko oświadczenie woli ze Poznań jest miejscem gdzie żyjesz.
@Matijas3535: Nie martw się, to tylko jedne drzwi.
Ja pomimo blach KR zarobiłem jedną rysę (nawet nie wiem gdzie bo była zima więc samochód nie był myty) od klamki do klamki (od drzwi kierowcy do pasażera).
Takie uroki parkowania w mieście, albo dziadek społeczniak, który uważa że zająłeś jego ogólnodostępne miejsce, albo jakiś gówniarz przerysuje. Nie mówiąc już o przypadkowych wgniotach drzwiami albo wózkami pod supermarketami.

Zjebów w mieście jest pełno
@Tomek1607: Tylko pytanie dlaczego ludzie mieliby zmieniać tablice dlatego, że mieszkają w innym miejscu niż miejsce rejestracji samochodu.

Wielu ćwierćinteligentów myśli, że tablice rejestracyjne zawsze mówią coś o pochodzeniu kierowcy.

Prawda jest taka, że duża część samochodów w Polsce to samochody firmowe rejestrowane czasem w miejscu, z którym kierowca nie ma nic wspólnego. Kierowca często nie jest właścicielem samochodu, na drogach są też samochody wynajmowane itp. Samochodem na obcych tablicach może
Meldunek nie ma przy rejestracji pojazdu ŻADNEGO znaczenia.


@sorhu: Nie ma, ale biurwy w wydziale komunikacji będą się sapać. Miesiąc temu rejestrowałem nowe auto - adres zamieszkania podany we wniosku nie zgadzał się z adresem w dowodzie osobistym (to samo miasto, inna ulica). Mówię babce, że zgodnie z przepisami adres w dowodzie już nie obowiązuje i nie muszę zmieniać dowodu, gdy się przeprowadzam. Bla bla bla ... coś o zaświadczeniu z