Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak w latach 2007 wychodziły telefony najdroższe jakieś sony Ericsson po 900 zł k800i, jakie to drogie było mało kto dał tyle za telefon, dziś telefon za 900zl to podobno budżetowy :/ #rozkminy #telefony
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Solitary_Man: k800i <3
To chyba jedyny telefon który zmieniłem tylko dlatego, że był stary, powoli się rozpadał i... Wchodziły smartfony.
NIe brakowało mu niczego jak na tamte czasy. Bateria, ekran, wydajność, funkcjonalność... Wszystko było top najlepsiejsze.
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: A ja pamiętam, że jakoś w 2005 za Motorolę V3 (hiper piękny i hiper nowoczesny telefon) trzeba było dopłacić grubo ponad 1000zł w abonamencie grubo ponad 100zł/miesiąc :)
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: 900zł i budżetowy? 900zł to wyższa klasa średnia, czasem niższa premium. wyższa premium i za jakieś 2k to głównie flagowce dużych firm ale nie zapominaj, że dolar jest teraz strasznie wysoko, i gdyby Polską rządzili kompetentni ludzie to nominalna cena byłaby 25% niższa.
900zł to jakieś 230 usd, a za tyle masz np xiaomi mi4s https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Mi4s-Snapdragon-808-Hexa-Core-64bit-Fingerprint-ID-FDD-LTE-4G-3GB-RAM-64GB/32613746989.html
  • Odpowiedz
dziś telefon za 900zl to podobno budżetowy


@Solitary_Man: wczoraj oglądałem ten film z porównaniem szybkości iP7 i kilku flagowców, gdzie gość określił 1+3T mianem budżetowego. 430 euro. budżetowy.
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: a ja pamiętam, jak wszystkie gówniaki truły dupe rodzicom, żeby im kupić najlepszy telefon jaki ówcześnie był reklamowany "bo za złotówke tylko jest mameeeee" a potem abonament milion cebulionów :D
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: Bo ludziom się posrało. Ja od 10 lat używam nokii 1208, raz zmieniłem tylko baterie i ze 2 razy obudowę za 10 zł. Połowa z osób nie wie co ma w tym telefonie i nie używa nic poza funkcją dzwonienia a nosi w kieszeni cegłę wielkości tabletu przy okazji co drugi miesiąc zmieniając ekran, bo się #!$%@?ł. No ale wszyscy mają, to i ja będę mieć, nie?
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: n 95 to był mega telefon jak na swoje czasy @Solitary_Man: ja w 2008 albo 9 nie pamiętam, miałem krótko po premierze takiego cudoka - historyczny pierwszy model z serii xperia, wtedy to był absolutny top - pół roczny telefon sprzedałem za 900-1000zł, coś koło tego, więc dość mało jak na odpowiednika dzisiejszych flagowców

potem pojawił się pierwszy iphone i to on został tym topowym :D
w
DirtyDigger - @lubielizacosy: n 95 to był mega telefon jak na swoje czasy @SolitaryMa...

źródło: comment_KGpSeZRyikVjZWOJIUjV3snwuWD8Muxk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz