Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak coś się kroiło pomiędzy mną a moim ex, miałam dylemat, co sie stanie, jeśli pomiędzy nami kiedyś się #!$%@?. Przecież pracujemy w jednym miejscu. Znajomy powiedział mi wtedy, żeby się takimi rzeczami nie przejmować.

Do tej pory zrywałam wszelkie kontakty z byłymi facetami. Teraz to niemożliwe, bo będę go widywać we wspólnych miejscach pracy, a widuję go prawie codziennie.

I w #!$%@? przykre i bolesne jest to, ze ten gość traktuje mnie jak śmiecia i śmieje mi sie w twarz. Na każdym kroku pokazuje totalny brak szacunku i poniża mnie. Taka byłam ponoć zajebista, a 3 miechy po rozstaniu jedzie sobie za miasto z modelką, która ma może 17 lat :-) (wcześniej twierdził, że na modelki ma uczulenie, kiedyś z jedną był i twierdził, że wszystkie one są głupie i tępe; chyba zmienił zdanie hehe) teraz odbiera nowe auto i #!$%@? wysyła mi jego zdjęcie.

Po #!$%@? mi ta fota??? Moze mu sprawia przyjemność, ze mi jest wstyd samej przed sobą, ze byłam z taką #!$%@?ą, a nie z facetem, że on sobie samochód kupił, żeby sobie ego podpompować?

Chciałabym odebrać resztę rzeczy z jego mieszkania i powiedzieć mu, że nie chcę już go znać. Pomimo, ze on tego nie zrozumie. Ale nadal bedzie sie swietnie bawił. Całe życie wszystko uchodzi mu płazem. Co z tego ze gość nie ma jaj, szacunku do nikogo, ani klasy? Że jest kłamcą, sprzedajną szmatą i #!$%@?ą, która myśli, ze jak ogoli głowę, wydziara się i bedzie skakać z gitarą po scenie w podrzędnej piwnicznej spelunie, to świat bedzie leżał u jego stop? Nic z tego, bo to nadal on dobrze się bawi, a mi pluje w twarz. Na każdym kroku pokazuje, jakim śmieciem dla niego byłam i jestem.

Za miłość i 100% oddania, dostałam kopa w ryj i pogardę, jakiej nie doznałam nigdy wcześniej w życiu. To był najgorszy związek, w jakim przyszło mi być.

Mam nadzieję, że już nigdy się nie zakocham.

#anonimowemirkowyznania #feels #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zalesie #smutnazaba #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dorotka-wu
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: Zdradził Cię czy coś w tym stylu że wyzywasz go od #!$%@? i szmat?
A młoda dupa i nowe auto - odreagowuje po rozstaniu. Też się trochę ogarnij, idź do fryzjera, kosmetyczki, kup sobie nowe szpilki, ładną sukienkę, odstrzel się tak żeby zaczął żałować że się rozstaliście, a nie siedzisz na portalu ze śmiesznymi obrazkami i się użalasz.
Przecież pracujemy w jednym miejscu. Znajomy powiedział mi wtedy, żeby się takimi rzeczami nie przejmować.


gówniany znajomy... to nigdy nie wychodzi na dobre, aby ze sobą pracować i mieszkać

Do tej pory zrywałam wszelkie kontakty z byłymi facetami. Teraz to niemożliwe, bo będę go widywać we wspólnych miejscach pracy, a widuję go prawie codziennie.


wcześniej takich refleksji nie miałaś?

I w #!$%@? przykre i bolesne jest to, ze ten gość traktuje mnie
OP: @sir_maad wcale nie jest lepiej. Jest grzej, bo jest mi wstyd, że byłam z takim człowiekiem szmat czasu, który tak działa i tak mnie traktował.
@flapjack czekam na instrukcję, jak w mgnieniu oka wyleczyć się z miłości i nie cierpieć po rozstaniu.
@pestis to ja odeszłam, pieprzę łobuzów. Nie wrócę do niego i nie chcę go znać. I jest to napisane wyżej :)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą
@AnonimoweMirkoWyznania:

ten gość traktuje mnie jak śmiecia i śmieje mi sie w twarz. Na każdym kroku pokazuje totalny brak szacunku i poniża mnie.


Jeśli to Cię nie wyleczyło, to jesteś bardzo ciężkim przypadkiem. Tym bardziej, że piszesz o kilku miesiącach, które minęły od rozstania