Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki.

Dzisiaj, już za parę-paręnaście minut powinienem dostać egzemplarze autorskie mojej pierwszej książki. Prościutko od wydawcy. Jeszcze ciepłe, z drukarni.

Czuję, że zarz eksploduje. Przespałem tej nocy może z 3 godziny. Szampan w lodówce chłodzi się od 4 miesięcy, w biurku trzymam zaschłe cygaro od roku. Idzie zawału dostać.

#wygryw #cedrikpisze <--- obserwujcie!
#pisanie #czytajzwykopem #ksiazki #ksiazka
  • 12
@Seeker: Nie, pełnoprawne wydanie, z korektą, redakcją i przedzieraniem się przez sito redaktorskie ^^
Gdyby to był self, to książka wyszłaby 4 lata temu, kiedy ją skończyłem pisać. Ale ja sobie postanowiłem, że nie idę na łatwiznę :)
@Seeker: Sfinansowali wydawanie (korekta, okładka), a przy okazji zrobili akcję dofinansowania na wspieram.to - niestety to nie jest duże wydawnictwo, ale parę osób kupiło książkę w przedsprzedaży, bo się udało zebrać całe 9K (w co do dziś nie wierzę).

A znaleźć... hmm... trudno nie było, bo temat nośny a i pomysł niestandardowy, bo zaprosiłem do współpracy innych autorów i wyszła hybryda mojej książki z antologią i jeszcze z zacięciem dokumentalnym. Trudno