Wpis z mikrobloga

Mireczki jak to jest. Jade jutro na przegląd ( z tego co wiem jeszcze stare zasady) jednak gdyby mi nie podbił facet pieczątki to idzie gdzieś adnotacja itd bo wiadomo ze jak nie pyknie to trzeba wtedy zacząć intensywnie myśleć i działać w tej sprawie. Pytanie głównie do mirków którym nie przepościli starszego auta bo nowe przeglądy maja być od Maja tak ? #samochody #motoryzacja #przeglady #mechanika #ubezpieczenia
a-lexis - Mireczki jak to jest. Jade jutro na przegląd ( z tego co wiem jeszcze stare...

źródło: comment_AizRRgHrornn2LxpXzuArM5eorhLDm55.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
tzn z tym jest tak ze niby cos jest niby niema i cholera w końcu wie. A am to wyglądać tak ze przyjeżdżasz trzepią i trochę rdzy czy coś i nara.Wszystko ma być monitorowane i nagrywane Chodzi o to ze masz kupić nowsze auto czyli 2003+ @emka_:
  • Odpowiedz
@a-lexis: a jakie sa nowe zasady ? Zawsze bylo tak ze jak faktycznie jest dupa ze nie da sie auta puscic to placisz 100cbl i masz 7 dni zeby wrocic po pieczatke. Przejezdzasz drugi raz sciezke ale juz nie placisz. ( swoje zapplaciles u mechanika zeby poprawic to co bylo #!$%@?)
  • Odpowiedz
ze jak nie pyknie to trzeba wtedy zacząć intensywnie myśleć i działać w tej sprawie. Pytanie głównie do mirków którym nie przepościli starszego auta bo nowe przeglądy maja być


@a-lexis: Daje Ci kartkę i masz 2 tyg na usunięcie usterki i jeździsz na swoją odpowiedzialność. Miałem tak tydzień temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A i płacisz za pełny tj 100zł jak zwykłe auto i jak Ci
  • Odpowiedz
@a-lexis mi kiedyś nie podbił za sparciale gumy na wahaczach. Mówil, że na niektóre rzeczy może przymknąć oko, ale jak coś zagraża tak poważnie bezpieczeństwu, to nie puści.
  • Odpowiedz
@Grzesiek_astronaut: Kurde to mi sie poci troche jedna półośka już od roku (gdzies chyba spływa olej od wspomagania bo ubywa tak ok. 10ml co tydzien) i dopiero w maju zamierzam ją naprawić, a sprawdzający będąc na dole stwierdził tylko "Troche tutaj sie poci, ale nie ma tragedii", więc jeżeli ci to nie cieknie ciurkiem to bez przesady...
  • Odpowiedz