Wpis z mikrobloga

Ktoś może polecić jakieś stabilizatory kolana do martwego/siadów? (słyszałem o rehbandach i thornach coś? ktoś)
Jaka jest dokładniejsza metoda na obliczenie BMR niż kalkulatory na necie?
#mikrokoksy #silownia
  • 19
  • Odpowiedz
@arsky: przy tej wadze zejscie 1,5kg w miesiąc to nienajgorszy wynik. Zresztą zawsze się z dietą troche oszukuje, zawsze sie czegoś nie wliczy, zawsze coś się zje więcej
  • Odpowiedz
@morgahard: wiem że nie najbardziej optymalnie ale zazwyczaj po siłce
@karb właśnie o nich zapomniałem a też słyszałem, tylko przy zamówieniu ich za 35$ trzeba doliczyć shipping 20$ wiec cenowo wychodzą jak rehbandy zamawiane z polski tyle że przesyłka będzie dłużej trwać(no chyba że są zdecydowanie lepsze)
  • Odpowiedz
@morgahard: ważyłem się średnio co 4 dni, zawsze jedząc to samo na śniadanie, z resztą nie tego tyczyło się główne założenie postu wiec jak dla mnie eot.
  • Odpowiedz
@arsky spytałeś jak jest możliwe, że schudłeś tylko 1,5 to ci odpisałem: błąd systematyczny w pomiarze wagi. Nie irytuj się, bo chciałem ci tylko pomóc, mogłeś nie pytać.
  • Odpowiedz
@arsky: ja byłem trochę na granicy ale wziąłem większe z tego co pamietam i są ok. Rozmiar mniejsze się bierze jak chcesz żeby ci kilogramów dokładały. Mam tez sbd i będę robił jakieś porównanie w przyszłym tygodniu pewnie.
  • Odpowiedz
@beefislife: hmm to teraz zagwozdka, bo ja mam niby to 39cm (10cm od rzepki) czyli wychodzi ze powinno być L natomiast czy nie będzie za luźne i nie lepiej brać M?
  • Odpowiedz