Wpis z mikrobloga

@Gruby_Mirek
@eszetowsky no ale pokazywać swoją matkę i całą rodzinę ?Nie rozumiem tego,może jestem już za stary?Chlec browary,wodę pokazywać sebkow ziomków,rzucać się butelkami z jakimiś menelami,no ludzie,przecież tj patologia na najwyższym poziomie,sami robili byście coś takiego?
@kiszczak nie,nie dogadamy się,bo co innego nagrywać jakieś wartościowe treści nawet i pokazując siebie a co innego pokazywać rodzinę i przyjaciół w takich sytuacjach jak ten koles,jak dla mnie tj dno umyslowe i społeczne,uważasz że on ma pomysł na siebie i w ten sposób się realizuje?I to jest ok?Przecież on wystawia się na pośmiewisko i robi z siebie idiotę,uważasz że tj ok?Sam też byś tak robił?
@atrax15 Skąd te pytania tak nasuwające wnioski? Jeśli mam być szczery jak dla mnie wystawia się na pośmiewisko nie więcej jak inni youtuberzy #!$%@?ący o niczym. A gdybym sam chciał tak robić, zostałbym youtuberem:-)
@kiszczak no bo reszta robiąca podobne rzeczy to też idioci,no przecież tj proste,ludzie go oglądają nie dlatego żeby się czegoś od niego dowiedzieć tylko żeby cisnąć z niego beke,z niego,z jego rodziny i znajomych,przecież tj żałosne co on robi a kasę wpłacają mu tacy sami idioci sebki jak on
@kiszczak gdyby nie wykop wogole nie wiedzialbym że ktoś taki istnieje,oglądam różnych streamerow,jedni są lepsi,drudzy gorsi ale większość z tych których oglądam stara się mi przekazać jakieś wartościowe treści,jego tu zobaczyłem przypadkiem,obejrzałem chwilę i wyrobiłam sobie zdanie,za kilka dni obejrzałem kolejny raz bo pomyślałem że to może przypadek i chłopak ma coś ciekawego do przekazania,pomyliłem się,po drugim streamie wiedziałem z kim mam do czynienia i jaki to jest przekaz,a przekaz jest żaden,brechty,chlanie