Wpis z mikrobloga

Żeby grób #!$%@? obrósł temu kto zaprojektował to gówno. Wypłata pieniędzy z tego pudła nie trwa długo - to #!$%@? WIECZNOŚĆ. Zanim wymemła tą kartę i skomunikuje się z czymkolwiek to ja jestem w stanie zaplanować sobie listę zakupów na tydzień wraz z jadłospisem i przepisami na obiady. Szybciej idzie zarobić te pieniądze stając obok z kapeluszem niż czekać na wypłatę. Co on #!$%@?, drukuje te pieniądze? Jak ktoś zobaczy kiedyś #!$%@? w drobny mak bankomat PlanetCash - to byłem ja.
#zalesie #planetcash ##!$%@?
Pobierz rzeznikmocy - Żeby grób #!$%@? obrósł temu kto zaprojektował to gówno. Wypłata pienię...
źródło: comment_lvOk3Uje4oAkmymcFgEB1WEngIpCebfm.jpg
  • 37
@rzeznikmocy: najlepsze jest okienko 'uruchamiam aplikację' - i nie jest to bait do reklam, bo nie ma żadnych reklam tylko plansza z trzema kołami zębatymi. ostatnio trzy razy wypłacałem pieniądze pod rząd (chodziło o konkretne kwoty i banknoty dlatego nie wypłacałem za jednym zamachem) i za każdym razem musiałem oglądać planszę 'uruchamiam aplikację'

to ku...a na wuj tą aplikację zamykasz, skoro zaraz po sekundzie musisz ją uruchamiać przez kolejne 15 sekund...
@rzeznikmocy: mnie bardziej irytuje to, że spece od bezpieczeństwa miliony razy zwracają uwagę na to, żeby sprawdzić czy nie ma nakładek na klawiaturę, na slot do wsuwania karty, a producenci tych gównomatów budują je tak, że takie urządzenie wygląda właśnie jak sto różnych nakładek XD nie można zrobić tego z jednego kawałka tworzywa bez przetłoczeń, łączeń, niepotrzebnych wypustek i wklęsłości? XD
@rzeznikmocy jak się nie nauczyłeś obsługi to po #!$%@? się prujesz ? ;D
POZA TYM MASZ PEWNIE wypłaty "za darmo". A to chyba prawda bo masz w tym czasie oglądać te reklamy w tym małym telewizory
@Mr--A-Veed: @rzeznikmocy: Racja, wypłaty z bankomatów trwają coraz dłużej. Teraz musi uwierzytelnić coś tam, odczytać kartę itp. tak długo jak Trwa reklama czopków na potencje czy innego gówna. Jeszcze kilka lat temu to była chwila żeby wypłacić. Ciekawe kiedy prowadzą wersje bez reklam za 50zł miesięcznie.