Wpis z mikrobloga

Żeby grób chujami obrósł temu kto zaprojektował to g---o. Wypłata pieniędzy z tego pudła nie trwa długo - to p--------a WIECZNOŚĆ. Zanim wymemła tą kartę i skomunikuje się z czymkolwiek to ja jestem w stanie zaplanować sobie listę zakupów na tydzień wraz z jadłospisem i przepisami na obiady. Szybciej idzie zarobić te pieniądze stając obok z kapeluszem niż czekać na wypłatę. Co on k---a, drukuje te pieniądze? Jak ktoś zobaczy kiedyś r-------y w drobny mak bankomat PlanetCash - to byłem ja.
#zalesie #planetcash #z-------------t
rzeznikmocy - Żeby grób chujami obrósł temu kto zaprojektował to g---o. Wypłata pieni...

źródło: comment_lvOk3Uje4oAkmymcFgEB1WEngIpCebfm.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mr--A-Veed: Jakby cokolwiek było na tym ekranie widać, to było by nawet miło. Jedyne co widać w dzien to to, że jest opluty (nie ja to robię).
@Wloczykij2: Tak zrobiłem już 3 razy, za każdym razem po jakimś czasie banki u---------ą możliwość wypłaty za darmo wszędzie. Wystarczy.
  • Odpowiedz
@piotreek88: Tam głównym problemem są reklamy, a nie sprzęt, kiedyś to całkiem sprawnie działało, a teraz Planet Cash i Euronet przy każdym kroku n------i całą masę reklam, wkładasz kartę - reklama zanim pojawi się menu, wpisujesz PIN - kolejna reklama zanim zostanie zaakceptowany, wypłata - reklama, a jeszcze potwierdzenie weźmiesz to kolejna reklama ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja też polecam wypłacać BLIKiem, mniej reklam, ostatnio korzystam
  • Odpowiedz