Wpis z mikrobloga

Hej #mikrokoksy z #warszawa, mam taką sprawę, od półtora roku chodzę rekreacyjnie na #silownia (2x w tygodniu ze strasznymi przerwami). Zacząłem bo zerwałem ACL i miałem straszny ubytek mięśni w nodze, przez pierwsze pół roku robiłem właściwie tylko ćwiczenia na nogi: trochę bieżni i z 5 maszyn. Powoli zaczynałem dokładać inne ćwiczenia na inne partie i wyszło mi coś na kształt pokracznego FBW.
Niedawno miałem znowu dłuższą przerwę, ale od miesiąca znowu chodzę, trochę się rozgrzałem i myślę nad jakimś konkretniejszym treningiem niż to co robiłem do tej pory.
W przyszłym tygodniu przyjeżdżam do Warszawy (zagranica here ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) na tydzień z hakiem i może moglibyście polecić kogoś, jakiegoś trenera personalnego (tak się to nazywa?) co by poszedł ze mną na siłkę ze 2 razy, pokazał ćwiczenia, pomógł ułożyć plan itp?
Specjalnie nie mam konkretnych celów kulturystycznych, na pewno nie zależy mi na masie, a raczej na dobrej sylwetce i ogólnej sprawności. Przy 188cm ważę 87kg, chciałbym jeszcze zrzucić trochę tłuszczu, a mięśnie trochę podkreślić.
Polecicie coś/kogoś, mam karnet do McFita i w wawie też działa, a może jakiś mireczek chciałby pomóc cumplowi?
  • 4
@Prokto: po pierwsze naucz się angielskiego przynajmniej podstaw żeby mogl cie jakiś personal trainer (tak to sie nazywa?) poprowadzic na miejscu u ciebie w uk, pare sesji z trenerem personalnym (tak to się nazywa) nic ci nie da, cheers mate (mam nadzieje ze dobrze napisałem)
@uabit: śmieszek poza kontrolo się znalazł. Nie wiem skąd pomysł, że mieszkam w uk... a z językiem nie mam problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°), nie o to mi chodzi. Odnośnie trenera personalnego to nie wiem czy to jet to czego potrzebuję, dlatego wyraziłem wątpliwość. Szukam kogoś kto pokaże mi parę ćwiczeń i da trochę wskazówek żebym mógł urozmaicić swoje treningi.
Taka wskazówka, jak nie wiesz czy dobrze