Wpis z mikrobloga

Eh Mirki u mnie w pracy dziewczyna miała urodziny, więc chłopak wziął ją do Nowego Jorku, by tam jej się oświadczyć. Wszystko super, jest post na Facebooku, milion lajków, dziesiątki komentarzy, zdjęcia, ochy i achy jaka z nich wspaniała para. W pracy dziewczyny narzekają, że ich chłopak taki nie jest, że w ogóle bez sensu bo one nie były w Nowym Jorku i co to w ogóle za związek jak twój chłopak cie nie weźmie na taką wycieczkę. I pytają:
-Dewss czy nie uważasz, że oni są idealną parą <3
Na co ja mogę się tylko niezręcznie uśmiechnąć...



#zwiazki #patologia #rozowepaski #truestory
  • 158
  • Odpowiedz
@Postronny: moja dziewczyna namawia mnie na 3some z różnymi ludźmi, raczej bez sensu byłoby, gdyby chciała sama

Nawet jeśli, to niech powie, chociaż popatrzę :D


Jakby jakiś typ z pracy mi zaczął opowiadać jakieś swoje projekcje, to na pewno bym mu nie dziękował. Raczej bym pomyślał "ech, #!$%@?"

W ogóle bk z ludzi, dla których seks to big deal. Oby wam laski udawały orgazmy do końca życia xd
  • Odpowiedz
@zaqwsxdsa: Bredzisz po prostu kolego. Uroiłeś sobie jakieś dziwne poglądy i czujesz się lepszy, gdy wyzywasz innych.

Widzisz można sobie znaleźć partnera, który będzie chciał otwartego związku. Bohaterka tej opowieści może sobie znaleźć faceta, którego będzie podniecało, że będzie sypiała z innymi. Może sobie znaleźć kogoś ze wszystkimi możliwymi fetyszami.
O to właśnie chodzi, że można wszystko z odpowiednimi osobami, ale nie zdradzać, bo to jest największe chamstwo.
Mamy XXI wiek.
  • Odpowiedz
Jasne, że czuję się lepszy, byłbym jakiś dziwny, gdybym się nie czuł

Ty się czujesz gorszy od innych kiedykolwiek? :DD Czy ktoś, kiedyś wmówił ci "równość"?
  • Odpowiedz
@zaqwsxdsa: To oczywiste, że nie jesteśmy w środku wydarzeń, ale oceniamy na podstawie podanych informacji. Ty natomiast wyzywasz wszystkich, który mają inne spojrzenie na temat zdrady.

Tak, ale czujesz się lepszy, bo myślisz, że jesteś lepszy gdy obrażasz innych, a pokazujesz jedynie jak bardzo "mały mentalnie" jesteś.
  • Odpowiedz
@Postronny: popatrz, ile w tym wątku padło negatywnych słów w kierunku tej kobiety i ile współczucia w kierunku jej faceta. No nie mam słów innych, niż nieco obelżywe, na takie niskie zachowania.

Nazwałem zachowanie ludzi tu #!$%@?. Nie oceniam ludzi, tylko zachowanie. Staram się nigdy nie oceniać ludzi.

Jakoś do tych, którzy otwarcie piszą o tej panience "#!$%@?" się nie czepiasz, że są malutcy
  • Odpowiedz
@1dziewczyna_szamana:

ja bym nie zrobiła tak czy tak a jednak jak już znalazłam się w określonej sytuacji, to okazało się że postąpiłam inaczej niż mi się wcześniej wydawało, że postąpię

Tyle pisania a prawda jest prosta i krótka. Sama zdradziłaś a teraz próbujesz zmniejszyć swoją winę usprawiedliwiając ten czyn. To że sama w to wierzysz nie znaczy że inni też w to uwierzą ale wmawiaj sobie i innym dalej.
@Dewss:
  • Odpowiedz
@Postronny: "uczciwość" byłaby, gdyby laska sama powiedziała facetowi o tym, że lubi i chce się #!$%@?ć z innymi. Uczciwość to cnota.

Wpieprzanie się z butami w cudzą relację to nie uczciwość. To po prostu wpieprzanie się w cudze sprawy.

Skoro już zacząłeś nazywać mnie małym człowieczkiem, to mógłbyś proszę też odnieść się do tej części wypowiedzi, w której pytam o to, dlaczego nie nazywasz małymi ludźmi tych, którzy używają dużo ostrzejszych
  • Odpowiedz
od kiedy seks jest przestępstwem? Porównania z dupy.


@zaqwsxdsa: A kto tu mówi o przestępstwie? To może prostsze przykłady: jak ktoś maluje to jest malarzem, jak ktoś biega to jest biegaczem, jak ktoś gra na instrumencie to jest muzykiem jak ktoś się #!$%@? to jest #!$%@?ą. Teraz lepiej?
  • Odpowiedz
nigdzie nie napisała opka, że ta laska bierze za to hajs. Koleś, jak dużo tej historii już udało ci się sobie dopowiedzieć?


@zaqwsxdsa: Piszesz tu coś o dopowiedzeniu sobie - to ja moze zapytam się Ciebie: gdzie ja tu niby wspominam coś o braniu pieniędzy? (dopowiadasz to sobie, podobnie jak dopowiedziałeś to sobie, że uważam seks za przestępstwo). Jeśli określenie "bycie #!$%@?ą" traktujesz jako zawód (bo i tak go można określić)
  • Odpowiedz