Wpis z mikrobloga

Eh Mirki u mnie w pracy dziewczyna miała urodziny, więc chłopak wziął ją do Nowego Jorku, by tam jej się oświadczyć. Wszystko super, jest post na Facebooku, milion lajków, dziesiątki komentarzy, zdjęcia, ochy i achy jaka z nich wspaniała para. W pracy dziewczyny narzekają, że ich chłopak taki nie jest, że w ogóle bez sensu bo one nie były w Nowym Jorku i co to w ogóle za związek jak twój chłopak cie nie weźmie na taką wycieczkę. I pytają:
-Dewss czy nie uważasz, że oni są idealną parą <3
Na co ja mogę się tylko niezręcznie uśmiechnąć...



#zwiazki #patologia #rozowepaski #truestory
  • 158
  • Odpowiedz
W pracy dziewczyny narzekają, że ich chłopak taki nie jest, że w ogóle bez sensu bo one nie były w Nowym Jorku i co to w ogóle za związek jak twój chłopak cie nie weźmie na taką wycieczkę.


@Dewss: ale glupie torby...
  • Odpowiedz
no to inna sprawa, że tu teraz festiwal #!$%@?, laski się dosłownie przekrzykują, która ma gorszego faceta


@Dewss: tak działają kobiety

Kurde znam gościa i taki spoko koleś, że mi się serce kraje


to mu o tym romansie powiedz (nawet anonimowo)

dosłownie podsumowanie laski


nie tylko jej, a większości społeczeństwa. Pamiętasz p. Dulską?
  • Odpowiedz
@Dewss: Możesz wysłaś anonimowy list do tego narzeczonego, uświadomić go jaki popełnia błąd. Oczywiście nie mówię, ze powinnaś, bo to nie Twoja sprawa, ale jeśli źle znosisz tą świadomość i chcesz pomóc jednej ze stron...
  • Odpowiedz
@Kid_A: nie mów, że tak działają kobiety, bo ja tak bym w życiu nie zrobiła, a jestem kobietą.
Zastanawiałam się czy powiedzieć, ale mają dziecko i raczej nie chce się w to wpieprzać. Plus, tylko ja o tym wiem, więc byłoby oczywiste, że to ja powiedziałam, a pracujemy razem.
  • Odpowiedz
nie mów, że tak działają kobiety, bo ja tak bym w życiu nie zrobiła, a jestem kobietą.


@Dewss: miałem na myśli wzajemnie przekrzykiwanie sie w narzekaniu do osiągnięcia masy krytycznej #!$%@?, mężczyźni nie generują takich festiwali
  • Odpowiedz
@Kid_A: w dalszym ciągu twierdzę, że nie powinieneś mówić że kobiety tak robią, bo ja jestem kobietą, a z nikim się nie przekrzykiwałam. Może jakieś idiotki rzeczywiście się tak zachowują, ale są jeszcze normalne kobiety na tym świecie
  • Odpowiedz