Wpis z mikrobloga

@repulsive: A skąd pomysł, że mi tam akcji brakowało :) Akcja właśnie nawet była i trochę działo i tylko i wyłacznie treść mnie przekonywała ... natomiast gra aktorska, to jak to było przerysowane mnie odrzucało strasznie.

Poza tym Tara z SoA mi tam strasznie nie pasuje i denerwuje mnie ta aktorka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@merengue: LOL. Dokładnie takie same mam odczucia, aktorzy grają tam beznadziejnie i sztucznie (poza tym same dialogi są często bardzo słabe). Z drugiej strony zależy do czego porównywać, lepsze to niż jakieś Suits, Arrow czy inne słabe seriale ale jest tyle innych dobrych seriali, że stwierdziłem, że szkoda czasu na coś tak przeciętnego i raczej już drugi sezon odpuszczę (chociaż nawet już ściągnałem jakiś czas temu pierwsze 3 odcinki ;)).
@weshu: W sumie wlasnie wiekszosc dobrych seriali juz widzialem, a i pare słabych niestety też. SoA czeka na lepsze czasy, a wiem, ze ma wysokie oceny.

Nie wiem, ja zadnych klaunow w Billions nie widzialem. ;-)
@repulsive: Ja podobnie, wszystko co nowe i dobre staram się oglądać na bieżąco i tak tafiłem na Billions rok temu. Niby treść mi się podobała i zainteresowała, ale raziło mnie, tak jak pisałem, to częste oderwanie od rzeczywistości (ale może to zupełnie inny system wartości w usa tak mnie raził, niestety nie pamiętam nawet konkretnych sytuacji). I gra aktorska: jakoś strasznie ten ziomek z Homelandu i ta laska z SoA mi