Wpis z mikrobloga

@naczarak Serio podajesz za przykład tego zwyrola? Chyba, że też uważasz seks między rodzeństwem lub rodzicami i dziećmi za normalny to współczuję i zachęcam do leczenia.
Nie trudno zaorać prawiczków czy innych korwinowców, zwykle to przegrywy z piwnicy których znajomość życia kończy się na dziewczynie w jpg.


@blubi_su: Jak sprowadzić temat do absurdu i ośmieszyć kogoś ad personam tak jak ty to może i owszem. Ale jak już w grę wchodziły logiczne wnioski to dość rzadko się to zdarzało.
@Paladin_Woodrugh: Nie wołaj bo mam w dupie obie strony i cała wykopkową politykę - aż smutno sie na to czasem z boku patrzy.

Trochę na wykopie już jestem - w czasach kiedy na wykopie po prawej stronie nie królowały gimbo-patrioty i PiSowskie trolle, a prym wiódł nurt libertarianizmu to neuropa radziła sobie mocno średnio.

Ale tak samo wtedy, tak i teraz o racji i "oraniu" nie świadczyła nigdy ilość plusów wbrew
@Slonx papież spoko, ale biskupi...

Nie no, wstręt mam ogromny do całego Kościoła, chore rzeczy #!$%@?ą, a wszelkie nabożeństwa przypominają mi szampańskie rytuały. Ciężko poważnie traktować religię gdzie organizacja jest przesiąknięta czystym złem, wierni się jawne sprzeciwiają podstawom religii, mówi się o świętej księdze, która jednak nie ma znaczenia i interpretuje bardzo wybiórczo, a na dodatek to wszystko jest mocno zaangażowane w śmierdzącą politykę. Ciężko.