Wpis z mikrobloga

@eric2kretek: tak, ale kuponów nie porównuje, z tego co pamietam to taki goły cheeseburger w usa z podatkiem to 2$ z małym hakiem czyli na nasze 9zł z tym że, jankes zarabia kilka k $ miesiecznie, a polak kilka k PLN
Nawet nie pamiętam, kiedy ostatnio byłem w maku. To co kiedyś było #!$%@?, ale tanim, żarciem jest teraz #!$%@? i drogim żarciem.


@kinasato: McDonalds nigdy nie był "tanim". Ludzie patrzą przez pryzmat dzisiejszych zarobków na stare ceny. Zawsze zestaw w McDonaldzie był w cenie ~pizzy.

zrównali cene do USA chyba, tylko amerykaniec zarabia 10-20 razy tyle co polak xd


@jamesbond07: Akurat w USA ceny są 3 razy wyższe, byłem w
@Eliade: #!$%@?, a pamiętam jak na wycieczkach szkolnych się żarło bo były po 2 złote xD A w maku już ze 3 lata nie byłem bo drogo to tam jest od dawna, jakaś mała tortilla po 20 zeta, jak porządnego kebaba można zjeść za 15zł
@rwrcrw: A porcje takie same jak i u nas. Wszystkie te royale, bigmaki i czisy są ustandaryzowane na całym świecie. Cola mała/średnia/duża tam może się różni tylko, frytki też.
@Fan_Morawieckiego:

Akurat w USA ceny są 3 razy wyższe, byłem w Miami pod koniec grudnia, w fast foodzie wydajesz 100 zł na byle zestaw.


Widzisz, ja regularnie bywam w Chicago i w sumie nie tylko ale najczęściej tam i w maku albo taco bell na luzie zjesz cos za pare baksów, zestaw w takim chic fill a to 10$ a to chyba najpopularniejszy teraz fast food w usa, wiadomo że są
Za 20-25$ możesz zjeść zajebistego, wielkiego burgera z frytkami w fajnej knajpie a nie typowym fastfoodzie, popić piwem i jeszcze dorzucić tipa. Przesadzasz z tym makiem za 100 zł albo to jakaś wyjątkowa lokalizacja.


@Krs90:

Widzisz, ja regularnie bywam w Chicago i w sumie nie tylko ale najczęściej tam i w maku albo taco bell na luzie zjesz cos za pare baksów, zestaw w takim chic fill a to 10$ a