Wpis z mikrobloga

Jedno z najdziwniejszych wezwań miałem jakieś 3 lata temu. "Przed domem leżą dwaj mężczyźni, chyba nie żyją, widzi ze swojego okna". Adres to ulica i okolica samych domów jednorodzinnych. Jedziemy i zastanawiamy się wtf? Pewnie będzie klasyka czyli fałszywe wezwanie, albo fałszywe ale w dobrej wierze, albo pijani śpią przed domem.
Przejeżdżamy pod wskazany adres, domek w pewnej odległości od drogi, mały, stary, zaniedbany. I wiecie co?


Jeden miał jakiś ręcznik na głowie a drugi był częściowo rozebrany. I tak po prostu nie żyli, żadnych obrażeń, butelek po lewym alkoholu itp. Do dziś mnie zastanawia co się stało.
#wejsciesilowe
  • 32
Jeden miał jakiś ręcznik na głowie a drugi był częściowo rozebrany. I tak po prostu nie żyli, żadnych obrażeń, butelek po lewym alkoholu itp. Do dziś mnie zastanawia co się stało.


@Korba112:

Policjanci jeszcze nigdy nie czytali tak dziwnego orzeczenia. Po zbadaniu ciał zespól lekarzy orzekł, że żadna z ofiar nie została otruta, pchnięta nożem, zastrzelona,zadławiona, uduszona, nie stwierdzono też (przynajmniej w swietle dokonanych przez nich oględzin) żadnych innych uszkodzeń ciał.
@Korba112: #!$%@?łeś. Teraz jest moda na trailery wpisów, trzeba było zrobić tak:

Jeden miał jakiś ręcznik na głowie a drugi był częściowo rozebrany. I tak po prostu nie żyli, żadnych obrażeń, butelek po lewym alkoholu itp. Jeśli chcecie wiedzieć co było przyczyną ich śmierci, to plusujcie ten wpis. Jak będzie zainteresowanie opowiem więcej.


( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Saute

Nie zrobiłem #!$%@? z logiki. W tym przypadku nie miałem okazji dowiedzieć się co się stało (tego i tak nie wiadomo dzień czy dwa po odkryciu zwłok), a z czasem jakoś to mi uciekło. Może kiedyś przez jakiś przypadek dowiem się co tam się wydarzyło.