Wpis z mikrobloga

@tomkers ja mam maila nazwisko@gmail.com i dostaje pełno przypadkowych maili od ludzi którzy chcieli wysłać coś do kogoś o tym samym nazwisku, ale zapomnieli imienia, cyferek, literek czy co oni tam biedni muszą sobie dodawać xD
@Kynareth już to sprawdzałem i w banku xxx czy innych firm dali adres email. Np rekrutacja.miasto.gmail.com i z jakiegoś powodu ktoś na stronie ich serwisu umieścił prawidłowy email jako nazwa lecz link odnoszący był bez rekrutacja kropka. Już kilku firmom to zgłosiłem to po jakimś czasie to naprawili.
Pamiętam, jak na Gmaila trzeba było mieć zaproszenie, żeby się zarejestrować


@Sihill_pl: No, a ja pamietam jak poszliśmy kiedyś z kolegą pierwszy raz w życiu do kafejki internetowej. W ogóle nie rozumiałem co to ten internet i na co to komu. Pan z kafejki włączył mi "czat interia". Pogałem z jakimiś przypadkowymi ludźmi z całej Polski. Godzina szybko minęła. Wychodząc pomyślałem jedno. Boże, jakie bezużyteczne gówno. ( ͡º ͜ʖ
@Sihill_pl: Wcześniej jeszcze, jakiś rok zanim to się wydarzyło a o internetach w Polsce jeszcze nikt nie słyszał, pani wychowaczyni wzięła nas całą klasą na wycieczkę do Telekomunikacji Polskiej (RIP). I tam nam pan opowiadał, że komunikacja, czaty, jaka przyszłość i w ogóle, nawet pokazał zapis rozmowy wideo dwóch prezesów w zajebiście niskiej rozdzielczości i FPSem na poziomie prędkości żółwia. I na koniec można było zadawać pytania. No to ja zadałem