Wpis z mikrobloga

Po 1,5 roku związku mój idealny 27-letni chłopak zerwał ze mną przez sms. Jak gowniarz. Gdy pojechalam do niego pogadać, wyszedł z domu i kazał się wynosić. Mówić że nie mam godności, ze przyjechałam itd. Pewnie mial racje. To jego pierwsze takie zachowanie. Miesiąc temu jeszcze mi plakal i blagal na kolanach żebym mu wybaczyla i z nim byla, po dość poważnej kłótni. Mowil ze mnie kocha nad życie. Jak #!$%@? musze byc ze mnie tak potraktował? I w miesiąc sie odkochal. Pisze to byście wylali na mnie wiadro pomyj. Jest mi wszystko obojętnie. Smialo możecie znów obrazić kolejnego różowego paska. Należy mi sie.

#zwiazki #gorzkiezale
  • 199
  • Odpowiedz
@frogfoot: A skąd, bawi mnie to i kisnę z Ciebie bo widać że masz jakieś kompleksy :) Nie wiem, może jakies krzywe relacje z rodzicami i przykre doświadczenia z dzieciństwa?
Ale nie moja sprawa.
Gorzej że zalecasz dziewczynie trzymanie się z dala od faceta bo OLABOGA CHCE SIĘ BUDOWAĆ OBOK RODZICÓW. Jesli masz jakieś osobiste doświadczenia to po prostu wyżal się w anonimowych mirko wyznaniach i voila.


Koles ma
  • Odpowiedz
Pod wpływem swojego głupiego kuzyna zaczął zachowywać sie inaczej i oklamywac mnie w różnych kwestiach.

szanowal mnie. Mial poukładane w glowie.


@lizzy_bennet: Nie, nie mial. I nie szanowal jak byl gotow takie rzeczy #!$%@?. Nie kochasz swojego psa jak kopiesz go "tylko" dwa razy na tydzien. Jak robisz to w ogole to nie kochasz
Dodatkowo gosc chcial mieszkac przy rodzince ktora cie nie lubiła. Jak on to widzial niby?

On
  • Odpowiedz
@szopenhauerka: raczej mówiłbym o stałości w uczuciach.

Szukam dobrego chłopaka.


@lizzy_bennet: tak trzymaj mirabelko. Piszesz w zrównoważony sposób i nie przedstawiasz go w czarnym świetle, więc Ci wierze.
Wydajesz się być dojrzała, na pewno znajdziesz odpowiednią osobe :)
  • Odpowiedz
@lizzy_bennet: przykro mi. Teraz wydaje Ci się to tragedią, masz w sobie mnóstwo pytań i mętlik emocjonalny, ale jak już będziesz w stanie spojrzeć na to z dystansem to zrozumiesz, że dobrze się stało, zobaczysz. Musisz tylko odchorować, daj sobie czas, potraktuj to jak chorobę, która minie- bo minie na pewno. Nie daj się też sama sobie zapędzić w pułapkę obwiniania się. Będzie dobrze- nie jutro, nie za miesiąc, ale
  • Odpowiedz
@neilran ,,Zawsze byl dość niezdecydowany, nawet w najprostszych kwestiach. Nigdy nie umiał podjąć decyzji. Sadze ze chodzilo o to iż nie umiał sie wyprowadzić z domu rodzinnego i chcial sie budować obok swoich rodziców." - chodzi mi o ten fragment;)
  • Odpowiedz
@worldmaster: Niewazne jak zajebiste masz relacje, to dla rodzicow zawsze bedziesz dzieckiem i mieszkajac z nimi, lub obok nich, nigdy nie bedziesz w pelni samodzielny, niezalezny i nie doswiadczysz pelnej wolnosci. Pewnych rzeczy nie bedziesz mogl (lub chcial) robic i tyle.

Normalni ludzie jak najszybciej (kiedy finanse na to pozwola) staraja sie opuscic rodzinny dom i sami rodzice - jezeli maja glowe na karku - do tego zachecaja. Nic tak
  • Odpowiedz
Widocznie nie rozumiesz co to sa zajebiste relacje, bo nigdy tego nie doświadczyłeś. beka z ciebie


@SuchyBatman: Nie jestem sobie w stanie wyobrazic relacji z rodzicami, w ktorej nie czulbym sie skrepowany przyprowadzajac w srodku nocy nowo poznana dziewczyne. Nie mowiac juz o jakis wyozdanych glosnych zabawach xD

Juz sam fakt poznych nocnych wyjsc dla wiekszosci stanowi powod do niepokoju i jezeli "dziecko" (ponad dwidziestoletnie) ciagle nie wraca nad ranem
  • Odpowiedz
Majac rodzicow za sciana

@frogfoot: Napisał mający problemy z sąsiadem zza ściany posiadacz ziemski w temacie wybudowania domu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kij tam rodzina, ważne że od niej z daleka. Lepszy #!$%@? na sąsiada i wyżalenie się na mirko.
Facet chcący się wybudować to "nieudacznik" bo będzie kikanaście metrów od domu rodziców :D

No ale ok. Rozumiem, że ostrzegasz @lizzy_bennet na swoim przykładzie? Szlachetnie
worldmaster - > Majac rodzicow za sciana
@frogfoot: Napisał mający problemy z sąsiad...

źródło: comment_dCGK2MwkSsv0HZpC3VVff3zNFNqEU7JB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lizzy_bennet: Zawsze mnie #!$%@? jak jakieś randomowe pary mowia sobie, ze sie kochaja. Pokazuja to kazdemu, obnosza sie z tym itd a tak naprawde trafi sie ktos lepszy w skali o 0.5pkta i juz leca dac dupy xD Skoro z takim kims sie zadajesz, to musisz byc taka sama i nie zmienisz juz nic w tej materii do konca zycia, bo kazdy ogarniety czlowiek jest juz dawno zajety
  • Odpowiedz