Wpis z mikrobloga

Po 1,5 roku związku mój idealny 27-letni chłopak zerwał ze mną przez sms. Jak gowniarz. Gdy pojechalam do niego pogadać, wyszedł z domu i kazał się wynosić. Mówić że nie mam godności, ze przyjechałam itd. Pewnie mial racje. To jego pierwsze takie zachowanie. Miesiąc temu jeszcze mi plakal i blagal na kolanach żebym mu wybaczyla i z nim byla, po dość poważnej kłótni. Mowil ze mnie kocha nad życie. Jak #!$%@? musze byc ze mnie tak potraktował? I w miesiąc sie odkochal. Pisze to byście wylali na mnie wiadro pomyj. Jest mi wszystko obojętnie. Smialo możecie znów obrazić kolejnego różowego paska. Należy mi sie.

#zwiazki #gorzkiezale
  • 199
  • Odpowiedz
@worldmaster: o #!$%@? niezle cie musiala dupa zapiec, skoro zamiast odniesc sie do moich logicznych argumentow to mi profil przegladasz XDDD

Tak, lepszy #!$%@? na sasiada, niz mieszkanie na wsi gdzie psy dupami szczekaja, a najblizsza cywilizacja jest ponad godzine jazdy autem.

A co do bycia posiadaczem ziemskim ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
  • Odpowiedz
@frogfoot: Mylisz pieczenie dupy ze zwykłą ciekawością.
Byłem ciekaw jak zgorzkniały musi być facet który raz że zaleca opce rzucenie chłopka który chce sie wybudowac a zarazem zalecasz zerwać z rodziną. Widzę tam że wszędzie się doszukujesz "januszy", "patologii", "polaczków" i najlepiej żeby biedny "rzucił się z mostu" :) A sam nie potrafisz sobie poradzić z obcym facetem który lieś tam dni wierci ci ścianę. Nie no stary, dostarczasz rozrywki :D
Ale tak całkiem poważnie to w sumie trochę mi Ciebie żal.

Zreszta zanim on sie pobuduje to nie wykluczone, ze bede mial w swoim portfolio kolejna nieruchomosc (tym razem na poludniu europy) ( ͡ ͜ʖ ͡)

No i na zdrowie, powodzenia :) Byle dalej
worldmaster - @frogfoot: Mylisz pieczenie dupy ze zwykłą ciekawością. 
Byłem ciekaw ...
  • Odpowiedz
Po 1,5 roku związku mój idealny 27-letni chłopak zerwał ze mną przez sms.


@lizzy_bennet: No to wcale nie taki idealny ( ͡º ͜ʖ͡º)

wyszedł z domu i kazał się wynosić. Mówić że nie mam godności,
  • Odpowiedz
@lizzy_bennet: Spoko to jeszcze nie tak zle, pomysl ze moja dziewczyna, z ktora mieszkalismy razem 6 lat zareczyla sie z gosciem ktorego nie znam 2 miesiace przed zerwaniem ze mna :P
  • Odpowiedz
zaleca opce rzucenie chłopka który chce sie wybudowac


@worldmaster: Przeciez to on ja rzucil pierwszy xD
A to, ze sie chce wybudowac to byla jedynie wisienka na torcie, ktora wpisywała sie w obraz wylaniajacy sie z wczesniejszych opisow.

I jak widac z ta surowa ocena mialem pelna racje, bo wszystko sie potwierdzilo i chlopaczek okazal sie niezyciowy. Dlatego odradzam kontakty z takimi osobnikami, bo prawda jest taka, ze wiekszosc takich mamisynkow ze wsi to jest kiepski material dla normalnej dziewczyny i twoje tupanie nóżkami tego
  • Odpowiedz