Wpis z mikrobloga

Po 1,5 roku związku mój idealny 27-letni chłopak zerwał ze mną przez sms. Jak gowniarz. Gdy pojechalam do niego pogadać, wyszedł z domu i kazał się wynosić. Mówić że nie mam godności, ze przyjechałam itd. Pewnie mial racje. To jego pierwsze takie zachowanie. Miesiąc temu jeszcze mi plakal i blagal na kolanach żebym mu wybaczyla i z nim byla, po dość poważnej kłótni. Mowil ze mnie kocha nad życie. Jak #!$%@? musze byc ze mnie tak potraktował? I w miesiąc sie odkochal. Pisze to byście wylali na mnie wiadro pomyj. Jest mi wszystko obojętnie. Smialo możecie znów obrazić kolejnego różowego paska. Należy mi sie.

#zwiazki #gorzkiezale
  • 199
  • Odpowiedz
@lizzy_bennet: to nie jest dobry facet...
i broń boże do niego nie wracaj jak znowu do Ciebie przyjdzie prosić o wybaczenie! będzie się to powtarzało nieustannie, mówię z doświadczenia niestety
ciesz się, że związek trwał tylko 1,5 roku, przebolej i idź do przodu
  • Odpowiedz
@lizzy_bennet: i nie, to nie jest Twoja wina, że tak postąpił
z takim podejściem to naprawdę się u Was skończy toksycznym związkiem jeśli pozwolisz mu do siebie wrócić
  • Odpowiedz
@lizzy_bennet: Dziwna pasta... a może to zarzutka pod gównoburzę?

Jeżeli znikąd tak postąpił, to albo odkrył, że masz konto na wypoku albo nie wiem... Może kwiatka na dzień kobiet nie dostał albo widział Cię na manifie... ew. zapomniałaś napisać dużą czcionką "feminizm jest do dupy" na fejsbuku. Notabene warto w okolicy 8 marca odciąć się od feministek, bo ludzie to tylko ludzie i jak ich nienawidzisz to lubią też Cię nienawidzić
  • Odpowiedz
@lizzy_bennet: Nie, nie odkochał się w miesiąc. A to że mówił ze kocha to tak nic nie znaczy. Kłamstwo jak każde inne, słowo jak każde inne. Sam mam w najbliższym otoczeniu kilkanaście związków które istnieją tylko dlatego że małpy obu płci nie zdążyły jeszcze złapać drugiej gałęzi, a nie kochają, narzekaja na siebie, wiedzą ze nie będą razem na życie, mają się dość, ale w Polsce lepiej jest być w gównozwiązku
  • Odpowiedz
@evian: @szczebrzeszynek: @vicky94: @Pan_fajny_mireczek: @derincon: @Copperhead: @CamelCase: @support: @frogfoot: Generalnie to dobry człowiek. Cieply, czuly i wyrozumialy. Jesli chodzi o jego własne zdanie. Z tym bylo ciężko, czwsto wszystko bylo mu obojętne. Ja pochodze z naprawde daleka. Mieszkam jednak blisko niego i bylam gotowa nawet gdzies osiedlić się na jego terenach. On generalnie mowil ze chce mieszkać w swojej wsi, mial dzialke obok
  • Odpowiedz