Wpis z mikrobloga

Po 1,5 roku związku mój idealny 27-letni chłopak zerwał ze mną przez sms. Jak gowniarz. Gdy pojechalam do niego pogadać, wyszedł z domu i kazał się wynosić. Mówić że nie mam godności, ze przyjechałam itd. Pewnie mial racje. To jego pierwsze takie zachowanie. Miesiąc temu jeszcze mi plakal i blagal na kolanach żebym mu wybaczyla i z nim byla, po dość poważnej kłótni. Mowil ze mnie kocha nad życie. Jak #!$%@? musze byc ze mnie tak potraktował? I w miesiąc sie odkochal. Pisze to byście wylali na mnie wiadro pomyj. Jest mi wszystko obojętnie. Smialo możecie znów obrazić kolejnego różowego paska. Należy mi sie.

#zwiazki #gorzkiezale
  • 199
  • Odpowiedz
@lizzy_bennet: kurde juz zajety :) Mi moja byla narzeczona tez nie powiedziala wprost ze zrywa ze mna, ale za to nie odbierala telefonow, nie uprawialismy seksu chyba z rok itd. itp. jak jej powiedzialem ze to koniec, nie bede czekal, zaczynam swoje zycie, zajalem sie soba, poznalem kogos po kilku miesiacach to nagle zaczela mnie znowu kochac, przychodzic, lasic sie itd. powiedzialem stanowczo ze nie, potem powiedzialem ze spotykam sie z
  • Odpowiedz
@lizzy_bennet: ze mną też dziewczyna przez messengera zerwała próbowałem się przez kilka dni dowiedzieć o co kaman ale mnie zlewała totalnie. Po tygodniu jednak stwierdziła że jednak ma chłopaka i że to ja odpierdzielam i że ja zerwałem przez facebooka XD. Teraz się ciesze że zerwaliśmy bo na żone to sie raczej nie nadawała. XDD
  • Odpowiedz