Aktywne Wpisy
murison +360

stary_grat +131
no chyba tu kogoś p------o jak ja mam przejść z wuzkiem z dzieckiem do przedszkola sie spieszymy? #samochodoza
źródło: image
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link
źródło: image
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#python #programowanie
Komentarz usunięty przez autora
@manio1142: no tak średnio bym powiedział.
1. Zainstaluj sobie dystrybucję miniconda (lepszy virtualenv) - https://conda.io/miniconda.html. Będą działały wszystkie pakiety lepiej niż na systemowym (np. matplotlib).
2. Do tego PyCharm jako edytor. Inne to strata czasu (IMHO).