Wpis z mikrobloga

Exclusivy to największe #!$%@? w branży gier komputerowych. Dlatego nie rozumiem też ludzi którzy się cieszą, brandzlują, bo ich platforma coś dostanie, a inna nie. Nie czujecie się jak darmowe narzędzia marketingowe w rękach korporacji? Bo powinniście.
#gry #ps4 #xboxone #nintendo #pcmasterrace #gorzkiezale
Pobierz RedBulik - Exclusivy to największe #!$%@? w branży gier komputerowych. Dlatego nie ro...
źródło: comment_VTK1apjAcxqECv1z3eQ3LuDkfVRDfu2a.jpg
  • 63
@RedBulik: Największe #!$%@?? Przecież to oczywiste, że jak chcę sprzedać konsolę to wrzucę trochę kasy w fajną grę która wyjdzie tylko na nią. Gdyby nie exy to wielu świetnych gier dziś by nie było i tyle.
@animetopedal: Jednak ktoś wcześniej ten oryginał kupił. A kasę za którą go sprzedał może dołożyć do kupna kolejnej nowej gry, to sporo różni się od piractwa.
@RedBulik: Ci ludzie którzy nawalają w konsole wars to Ci sami co plują na kogoś co sobie kupił fajfona (bo może lubi) albo cokolwiek innego. Jak mam co grać na PC (Cities Skylines, CoH i inne tego typu to sobie gram) to gram na PC, jak na konsoli to gram na konsoli. Po prostu Ci wszyscy co walczą w console wars i piszą jakieś consolepesant albo pcmusztardrejs to stać ich na
@RedBulik: Patrzysz ze złej strony. To, że gimby szaleją w wojnach platform to efekt uboczny (ale porządany, zasada "dziel i rządź"). Głównym celem exów jest sprzedawanie systemu. "Zobacz, tylko u nas zagrasz w Uncharted/Gearsy/Civilkę, kup nasze PS4/Xone/PC!". Calkiem logiczne. Dlaczego np taki MS miałby wydawać Forzę Horizon 3 na PS4 i tam napędzać klientów? (i celowo używam przykładu FH3, które jest w Play Anywhere bo MS napędza sobie też tym samym
@RedBulik: Co ja robię? Ja po prostu komentuje ich głupie wypowiedzi. Zamiast dyskutować normalnie o grach to musi ktoś wjechać z opinią o danej platformie. Nie warto było zostać graczem.