Wpis z mikrobloga

Exclusivy to największe k-------o w branży gier komputerowych. Dlatego nie rozumiem też ludzi którzy się cieszą, brandzlują, bo ich platforma coś dostanie, a inna nie. Nie czujecie się jak darmowe narzędzia marketingowe w rękach korporacji? Bo powinniście.
#gry #ps4 #xboxone #nintendo #pcmasterrace #gorzkiezale
RedBulik - Exclusivy to największe k-------o w branży gier komputerowych. Dlatego nie...

źródło: comment_VTK1apjAcxqECv1z3eQ3LuDkfVRDfu2a.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@3edcvfr4: rzadko się mieszam do takich wojen ale:

w tych czasach argumenty o optymalizacji to bullshit, gry powstają na multiplatformowych silnikach

G---o prawda.

PS4 i XBONE mają identyczne bebechy i są
  • Odpowiedz
@Tasde: tak się składa, że jestem Game Developerem i robię gry na androida i oczywiście tworzę i uruchamiam projekty na PC, nie wyobrażam sobie pracować w inny sposób.
  • Odpowiedz
@RedBulik: nie chcesz być więźniem korporacji to nie kupuj tej konsoli. Proste. Ja tam wiem że dla wielu gier po prostu warto :) A poza tym istnieją emulatory.
  • Odpowiedz
@Shatter: A ja mam wszystkie konsole, które wyszły po PS2, poza Switchem i Wii U. Także mam PC. To nie znaczy, że wspieranie antykonsumenckich zagrań nie jest s-----------m. Po prostu nie umiem pojąć, czemu ludzie się kłócą i wyśmiewają drugą stronę, bo oni czegoś nie dostaną, zamiast naciskać na korporacje (które przy możliwości zarobienia 5 groszy nasrały by ci do ryja bez mrugnięcia okiem), żeby wypuszczały gry na możliwie jak
  • Odpowiedz
@RedBulik: Korporacja inwestująca miliony w grę, która ma podnieść sprzedaż ich konsoli będzie wydawać ją też na sprzęt konkurencji. Gratuluję myślenia.

darmowe narzędzia marketingowe w rękach korporacji


XD
A komponenty do PC są produkowane charytatywnie xDDDDD
  • Odpowiedz
@Singularity00: 16% gier na ps2 było exclusive i w większości były to tak mało znane tytuły że stawiam czyste złoto przeciwko zgnilym orzechom, że o połowie z nich nigdy nie słyszałeś.
Po pierwsze "tęsknię za czasami" raczej sugeruje jakieś zamieszchle czasy, a nie stosunkowo nie dawne czasy PS2. Po drugie konkurencyjna dla PS1 konsola był SNES który już miał X lat i po prostu nie dało się robić multiplatformowych gier
  • Odpowiedz