Wpis z mikrobloga

@blondeblossom: No właśnie o to chodzi, że picrel jest po schudnięciu, ale zdjęcie gdzie tańczy jest zrobione jeszcze później. Tak więc była tak chuda jak na okładce książki, a teraz jest gruba znów.

Przynajmniej ja to rozumiem tak.
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj jak wszyscy, ktorzy chudneli z Gacą. Mial przez chwile program w TV cos jak to amerykanckie the biggest looser. Nie da sie nie schudnac jak nagle masz 700 kcal dziennie i jedziesz na salacie i kurczaku na parze. Ale to "kuracja" na 3-4kg przed wyjsciem wielkim w ostatecznosci, a nie dieta na zrzucenie 40kg. Jak tylko wrocisz do chocby polowicznie zroznicowanego jedzenia waga musi wrocic, choc moze warto sie opamietac
  • Odpowiedz
@kawazrana: Ja ważyłem 150kg prawie, 2lata temu schudłem do 96-100kg... teraz po kontuzji chce kolejne 10kg zrzucić tylko nie tak szybko jak wtedy bo czas sobie daje do końca roku na te 10kg ale szczerze mówiąc trochę lepiej sie czułem ważąc duzo ^^
  • Odpowiedz
@Ponczo88 z jakiego powodu? Tez bylam gruba i za nic bym nie wrocila do tego. Niby nie czulam sie zle, mialam kondycje, bylam w teorii zdrowa (wyniki), ale szczuplejsza czuje sie lepiej.
  • Odpowiedz
@kawazrana: no niestety ludzie chcą efektów tu, zaraz, teraz. Niestety wszystkie cudowne metamorfozy oparte na liściu sałaty, prędzej czy później dopadnie efekt jojo. Redukcja 40 czy 50 kg, jak u tej kobiety powinna być mocno rozłożona w czasie, jest to praca na kilka lat.
  • Odpowiedz
@kawazrana: po prostu wiedziałem wtedy np. że nie mam co podrywać dziewczyn więc nie próbowałem... teraz te niepowodzenia mnie irytuja xD bo koleżanki próbują mnie swatać z ich koleżankami które super wyglądają a mnie to dołuje że nie wychodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ponczo88 to nie chce Cie dolowac, ale to nie ma nic wspolnego z tym jak wygladasz w takim razie ;) na jakim etapie i kto stwierdza zazwyczaj, ze to nie to? A na serio to nie gadaj glupot, skoro wtedy byles sam i teraz jestes to nie moze byc gorzej, a szczuplejszy jestes zwyczajnie zdrowszy i masz potencjalnie wiecej zycia na zlaezienie partnerki. I tego sie trzymaj ;)
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: a moim zdaniem osoby takie jak ona "grubokościste" lepiej wyglądają przy kości niż jak schudną. Jak taka kobieta chudnie to wygląda jak taka przypakowana baba. Poza tym, kiedy ostatnio jakiś facet był krytykowany bo jest gruby? Spójrzcie na takiego Lubaszenko, doprowadził się do strasznego stanu, a kiedyś wyglądał normalnie. Dominika ma ten problem, że ona okrągła była od dziecka i nie wie co to znaczy "jeść normalnie" - głodziła
  • Odpowiedz